Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 вересня, 04:56:01

Політика

Депутати обласної ради визначилися з переліком видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік 12:31

Депутати обласної ради визначилися з переліком видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік

18 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

Читайте більше в розділі Політика

Економіка

Роздрібна торгівля в Чернігівській області в І півріччі 2018 року. ДОВІДКА 09:05

Роздрібна торгівля в Чернігівській області в І півріччі 2018 року. ДОВІДКА

У І півріччі 2018р. підприємства (юридичні особи) Чернігівщини, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, реалізували населенню споживчих товарів на 5,4 млрд.грн, що на 3,3% більше порівняно з обсягами І півріччя 2017р.

Читайте більше в розділі Економіка

Культура

На посаду директора Історико-археологічного музейного комплексу "Древній Любеч" оголосять повторний конкурс 11:51

На посаду директора Історико-археологічного музейного комплексу

Як повідомили в Департаменті культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації, конкурс на посаду директора комунального закладу «Історико-археологічний музейний комплекс «Древній Любеч» Чернігівської обласної ради визнаний таким, що не відбувся.

Читайте більше в розділі Культура

Освіта

Про імідж у роботі посадовців місцевого самоврядування говорили у Носівській ОТГ 13:10

Про імідж у роботі посадовців місцевого самоврядування говорили у Носівській ОТГ

Про імідж, компліменти, ділову етику та особистісні комунікації говорили учасники семінару "Соціально-психологічні аспекти роботи посадової особи місцевого самоврядування". Його 18 вересня проводив у Носівській міській раді Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

Читайте більше в розділі Освіта

Спорт

Чернігівці взяли участь у VІ Всеукраїнській спартакіаді "Сила духу" 14:52

Чернігівці взяли участь у VІ Всеукраїнській спартакіаді

Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до вирішення проблем громадян з обмеженими можливостями.

Читайте більше в розділі Спорт

Стиль

Упродовж минулої доби на Чернігівщині зафіксовано 6 пожеж, які виникли через необережність громадян у поводженні з вогнем 13:02

Упродовж минулої доби на Чернігівщині зафіксовано 6 пожеж, які виникли через необережність громадян у поводженні з вогнем

Упродовж минулої доби на Чернігівщині через необережність громадян у поводженні з вогнем зафіксовано 5 пожеж на відкритих територіях.

Читайте більше в розділі Стиль

Відпочинок

19 вересня - День народження смайла 07:56

19 вересня - День народження смайла

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.

Читайте більше в розділі Відпочинок

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини