Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 грудня, 07:12:52

Політика

Читайте більше в розділі Політика

Економіка

Іноземні інвестиції в області. ДОВІДКА 08:13

Іноземні інвестиції в області. ДОВІДКА

У січні–вересні 2019 р. в економіку Чернігівської області іноземні інвестори вклали майже 4 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), з яких 76% належить інвесторам із країн ЄС.

Читайте більше в розділі Економіка

Культура

До Дня Збройних сил України представили книги із серії "Історії українських воїнів" 09:34

До Дня Збройних сил України представили книги із серії

Американець із позивним «Техас», який проміняв службу в морській піхоті США на український Донбас, німець, грузини, вірмени, азейбарджанці... Усі вони прийшли воювати за незалежність нашої держави пліч-о-пліч з українцями. Усі вони – герої серії видань серії «Історії українських воїнів», реалізованих журналом «Військо України».

Читайте більше в розділі Культура

Освіта та навчання

Чернігівські десятикласники грали в "Ринок праці" 08:06

Чернігівські десятикласники грали в

Ще з юного віку діти мріють про свої майбутні професії, обговорюють з ровесниками, ким вони будуть, коли виростуть. Їх мрії та вподобання змінюються з часом, з впливом оточення дитини та розширенням світогляду. Щоб не помилитися з вибором професії у старших класах, дітям допомагають фахівці служби зайнятості, які проводять різноманітні інтерактивні профорієнтаційні заходи.

Читайте більше в розділі Освіта та навчання

Спорт

Пам'ять загиблих правоохоронців з батальйону "Чернігів" вшанували міжнародним спортивним турніром 08:13

Пам'ять загиблих правоохоронців з батальйону

У Чернігові відбувся турнір з самбо в пам’ять про бійців батальйону «Чернігів», які загинули у 2014 році на Донбасі під час виконання бойового завдання. Турнір проходить щорічно серед вихованців профільних спортивних шкіл.

Читайте більше в розділі Спорт

Стиль

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Читайте більше в розділі Стиль

Відпочинок

6 грудня - День Збройних Сил України 07:39

6 грудня - День Збройних Сил України

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів.

Читайте більше в розділі Відпочинок

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини