Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 01:41:32

Тіньовий бізнес чернігівських депутатів

03.06.2016   14:12

Кожен сьомий депутат приховав свій бізнес у деклараціях за 2015 рік. Лідирують представники «Нашого краю».

Чернігівська міська рада VII скликання налічує 42 депутата. Шестеро з них не задекларували або не повністю задекларували свій чи/та родинний бізнес. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

Депутати міськради приховали від декларацій щонайменше 13 фірм. У 9 випадках йдеться про бізнес самих  депутатів, у 4 – членів їхніх родин.

Найбільша кількість незадекларованого бізнесу на одного депутата – це 4 компанії депутата від Радикальної партії Олега Ляшка, директора ПП «Мікас» Наталії Осіковської, яка у раді очолює постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності. У двох фірмах депутат має частки сама, ще в двох – її чоловік.

Депутат від партії «Батьківщина», директор ПП «Партнер 2000» Іван Бакшун не задекларував 3 фірми. У двох підприємствах він має частку сам, у одній – його дружина. У раді Бакшун очолює постійну комісію з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

Депутат від «Нашого краю» Ігор Желдак не вказав у декларації дві свої фірми. Одна з них ТОВ «Фірма «МЖК-Сервіс», в якій депутат є директором та одноосібним власником. Розмір його внеску до цієї фірми, яка займається будівництвом, складає 2,8 млн грн. За останні 6 років «МЖК-Сервіс» виграв 8 тендерів на ремонт різних об’єктів комунальної власності на загальну суму 27,34 млн грн, з них у 2015 році – 5,18 млн грн.

Щодо сфери незадекларованого бізнесу, то 5 фірм пов’язані з будівництвом та нерухомістю, 3 – з торгівлею, ще 3 – з діяльністю ресторанів та наданням послуг мобільного харчування, 1 – з мисливством, і ще 1 – з атракціонами та тематичними парками.

Найбільше порушників серед депутатів Чернігівської міськради виявилося у фракції партії «Наш край» – 3 особи. Окрім того, від «Батьківщини», «Опозиційного блоку» та Радикальної партії Олега Ляшка бізнес не задекларували по одному депутату.

Нагадаємо, згідно з законом «Про засади запобігання і протидії корупції» усі депутати повинні були подати декларацію про доходи за 2015 р., в якій мали вказати інформацію про розмір внесків до статутного капіталу товариств, підприємств або організацій – своїх та своєї родини.

Віктор Волокіта, «Наші гроші»


http://nashigroshi.org/2016/06/03/tinovyj-biznes-chernihivskyh-deputativ/

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини