Розпочато підготовку засідання Громадської гуманітарної ради при голові облдержадміністрації
13 січня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віктора Тканка відбулася нарада щодо підготовки та проведення засідання Громадської гуманітарної ради при голові облдержадміністрації.

Дата проведення засідання Громадської гуманітарної ради ще узгоджується, але вже відомо, що в ньому візьме участь Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.
Під час наради Віктор Тканко повідомив, що на заході будуть розглянуті основні завдання щодо реалізації Указу Президента України від 16.12.2011 № 1163/2011 “Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні” в частині розвитку в області сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
Він наголосив на необхідності залучення засобів масової інформації області для широкого анонсування засідання Громадської гуманітарної ради та висвітлення результатів її роботи.
Учасникам наради було запропоновано підготувати та найближчим часом надати пропозиції до плану проведення заходу.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.