Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 грудня, 04:02:20

"Правий сектор" Чернігівщини переводить свої підрозділи в режим підвищеної бойової готовності

09.05.2014   13:43Агенцiя

У зв’язку з високою ймовірністю штучного загострення соціально-політичної ситуації в області «Правий сектор» Чернігівщини повідомляє про переведення своїх підрозділів в режим підвищеної бойової готовності.

Закликаємо сіверян проявити в цей напружений час витримку, мудрість і пильність. «Правий сектор» Чернігівщини володіє достовірною інформацією про перебування на території області різноманітних емісарів з-за кордону, завданням яких є створення «п’ятої колони» путінської Росії тут, на батьківщині Повстанського краю.

З метою недопущення цього «Правий сектор» провір низку превентивних заходів:

1. З керівництвом ветеранських організацій Чернігівської області було досягнуто домовленостей щодо урочистостей з нагоди завершення бойових дій на європейському театрі Другої Світової війни. Вважаємо, що вшанування пам’яті загиблих – святе право кожного. В той же час недопустимо перетворювати вищезгадані заходи в майданчик для нагнітання істерії та антидержавної діяльності злочинного характеру. Виходячи з цього використання під час урочистостей символіки провокативного характеру чи символіки іноземних держав буде розцінюватись «Правим сектором» Чернігівщини, як початок спроб дестабілізувати ситуацію за сумновідомим «одеським» сценарієм.

2. Ми дійшли спільного консенсусу з органами державної влади та правоохооронцями по взаємодії під час урочистостей.

3. Відповідні структурні підрозділи проводять постійний моніторинг ситуації в області на предмет запобігання антидержавної діяльності. Просимо громадськість повідомляти «Правий сектор» Чернігівщини про осіб, які залучені або можуть залучатися у подібній злочинній роботі за телефоном: 0937401949.

Зокрема, повідомляємо про те, що з метою недопущення провокацій на період з 8 по 10 травня членам «Правого сектора» Чернігівщиниі заборонено носити зовнішні відзнаки «Правого сектора».

Звертаємось до чернігівців, у випадку появи провокаторів з відзнаками «Правого сектора» повідомляти про це представництва нашої організації або правоохоронні органи. Те саме стосується підозрілих осіб, які використовують засоби захисту обличчя та ін.

В цей напружений період активісти «Правого сектора» будуть охороняти громадський порядок в містах і селах краю, охоронятимуть північний кордон Чернігівщини, виконуватимуть інші завдання, в тому числі й поза межами області в критичних точках України.

«Правий сектор» Чернігівщини й надалі стоятиме на сторожі спокою і мирного життя сіверян зокрема і українців загалом, - повідомляє "Правий сектор" на сторінці ВКотакті.
 

Останні новини Чернігівщини

Цікаві факти про авокадо

Цікаві факти про авокадо 16:28

В авокадо дуже багато вітамінів, мінералів та корисних легкозасвоюваних жирів, до того ж його смак досить нейтральний, що дозволяє готувати на його основі не тільки десерти, а й соуси та закуски

7 рецептів глінтвейну для теплої зими: класичний, шоколадки та, навіть, безалкогольний

7 рецептів глінтвейну для теплої зими: класичний, шоколадки та, навіть, безалкогольний 16:16

Цей зимовий напій з’явився в Європі, а саме на відкритих ярмарках та базарах. Коли треба було довго знаходитися на холоді — люди зігрівалися простим напоєм із прянощами, який ще й допомагав не застудитися.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 гарячих супів для зими 16:12

Зима є зима, і неважливо, холодно на вулиці чи просто сиро та промозгло, а на обід хочеться з'їсти щось гаряченьке. А що з гаряченького може бути краще ніж апетитний і ароматний суп? Пропонуємо вашій увазі рецепти смачних, поживних, корисних і дуже простих у приготуванні супів.

Гороскоп на тиждень з 9 до 15 грудня

Гороскоп на тиждень з 9 до 15 грудня 16:06

9 грудня 2019 року Меркурій переходить у знак Стрільця – скутість, сором’язливість, невпевненість зникнуть, а з’явиться свобода спілкування. У період руху Меркурія знаком Стрільця дуже легко даються обіцянки, будуються грандіозні плани, переважають оптимістичні думки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини