Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 15:49:18

Понад 58 тисяч дітей Чернігівської області оздоровляться та відпочинуть цього літа

19.04.2013   08:52

У 2013 році на Чернігівщині планується забезпечити оздоровчими та відпочинковими послугами понад 58 тисяч дітей шкільного віку, що становить 67 % від їх загальної кількості.

При цьому пріоритет надаватиметься саме оздоровчим послугам, питома вага яких має бути не нижче 43%. На це передбачається використати понад 43 млн грн. Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика 18 квітня під час засідання обласної міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді, на якому окреслили головні завдання з підготовки і проведення літньої оздоровчої кампанії 2013 року.

За інформацією директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Оксани Сердюк, минулорічна кампанія в області була проведена на достатньо високому рівні. Область значно покращила свої результати щодо охоплення дітей оздоровчими та відпочинковими послугами й увійшла у десятку кращих на Україні.

Щоб утримати ці позиції та забезпечити оздоровлення та відпочинок якомога більшої кількості дітей необхідно чітко скоординувати роботу на місцях, правильно розставити акценти і здійснювати контроль за якістю і безпечністю послуг.

Головними ж завданнями, як і минулого року, є забезпечення якісного харчування, медичного обслуговування, змістовного дозвілля, організації безпечного перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку, максимального дотримання санітарно-гігієнічних норм, протипожежної безпеки, безпеки на водоймах та ефективний підбір кваліфікованих кадрів для закладів оздоровлення та відпочинку. Враховуючи акценти нових соціальних ініціатив Президент України Віктора Януковича, слід також приділити увагу відновленню дитячих спортивних майданчиків, що сприятиме розвитку і оздоровленню дітей.

Улітку поточного року на Чернігівщині планують функціонувати 26 закладів оздоровлення. Після проведення ремонту планують відновити свою роботу дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Веселка» (Прилуцький район), позаміський заклад «Дивосвіт» (колишній «Юний хімік») та заклад оздоровлення та відпочинку «Казковий-2» (Менський район).

Відпочинкові послуги в області надаватимуть 504 табори з денним перебуванням, 13 таборів праці і відпочинку та 2 наметові містечка. Підсумовуючи результати засідання, Юрій Музика закликав усіх до плідної співпраці і злагоджених дій з метою досягнення гарних результатів у збереженні та покращенні здоров’я якомога більшої кількості дітей області.

Останні новини Чернігівщини

Новації у застосуванні РРО обговорили під час

Новації у застосуванні РРО обговорили під час "круглого столу" 15:16

Про новації та етапи запровадження програмних РРО поспілкувалися під час «круглого столу» фахівці податкової служби області та чернігівські підприємці.

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом "За кращий акторський ансамбль" 14:59

Цього року XIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) 3–7 грудня, був приурочений до відзначення 80-річчя заснування Гомельського обласного драматичного театру.

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.