Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 00:53:00

Огляд найбільш резонансних новин чернігівського Інтернету 17 - 23 січня

23.01.2012   12:22

Щотижневий огляд унікальних матеріалів обласних інформаційних ресурсів. Матеріали не є звичайним передруком з друкованих видань (або авторський матеріал, розміщений в Інтернеті значно більший, ніж друкований) та запозиченими з загальнореспубліканських інформаційних ресурсів. Головна вимога до місцевих інформаційних ресурсів: вони повинні не бути анонімними та не порушувати певні етичні норми спілкування.


***
Серед соціально-економічних новин Інтернету Чернігівщини одним з найбільш резонансних матеріалів минулого тижня була стаття "Високого валу", присвячена початку справжної зими у обласному центрі - "Чому не прибирається сніг у Чернігові?"

Також це видання повідомило, що "Другий чернігівський тролейбус буде готовий у лютому" та ставилося питання "Чи стане Десна транспортною артерією Чернігівщини?"

***
Водохреща в Чернігові висвітлювали майже всі видання, роблячи акцент на фоторепортажах:
Чернігівці скупалися в ополонці і передали хрещенський "газовий" привіт Московії. ВІДЕО, ФОТО
Вода, куліш і шабля - Водохреща в Чернігові
Водохреща по-чернігівські. Фото

***
"Високий вал" попередив читачів, що "Мобільні оператори встановлюють не контрольовану ними ж прослушку"

Сайт  "ПіК: події і коментарі" продовжує передвиборчі дослідження застосування "адміністративного ресурсу" - "Особливості піару за бюджетні гроші" та аналізує діяльність чернігівського міського голови -"Чернігівський міський голова Олександр Соколов працює на благо міста майже без відпустки?". Він також повідомив, цитуючи головного чернігівського комуніста, що "мер узурпував владу".

Святкуванню річниці Переяславської ради у Чернігові присвятив матеріал "Високий вал".

Акції "Ланцюг єдності" у Чернігові, яка пройшла у неділю присвятили свої матеріали "Сіверщина" та "Високий вал".

***
Роздуми про сучасну журналістику відомого чернігівського журналіста та поета Сергія Дзюби розмістило видання "Хвиля Десни".

***
Сайт  ПіК продовжує розміщувати моніторинг комунальних чернігівських ЗМІ за тиждень -  огляди чернігівської преси  "Вал просканують" та "Генерал потрапив в ДТП".

"Чернігівський монітор" розпочав моніторинг огляд унікальних матеріалів обласних інформаційних ресурсів та продовжує проект "100 найвпливовіших людей Чернігівщини", головна мета якого визначення рейтингів найбільш впливових людей Чернігівщини.

Також це видання щоденно розміщує інформацію про іменинників Чернігівщини.
 

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини