Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 04:40:05

Огляд найбільш резонансних новин чернігівського Інтернету 9 - 16 січня

16.01.2012   09:18

Сьогодні ми вперше пропонуємо пробний щотижневий огляд унікальних матеріалів обласних інформаційних ресурсів. Матеріали не повинні бути звичайним передруком з друкованих видань (або авторський матеріал, розміщений в Інтернеті значно більший, ніж друкований) та запозичений з загальнореспубліканських інформаційних ресурсів.

До першого огляду були включені такі інформаційні ресурси Чернігівщини: сайт GOROD.cn.ua, Інтернет-видання "Високий Вал", сайт  "ПіК: події і коментарі", "Сіверщина", Інтернет-видання "Хвиля Десни" та "Чернігівський монітор". Головна вимога до місцевих інформаційних ресурсів - вони повинні бути не анонімними та не повинні порушувати певні етичні норми спілкування.

***

Серед політичних новин Інтернету Чернігівщини одним з найбільш резонансних минулого тижня стала заява Миколи Рудьковського про те, що він фактично, використовуючи всі засоби, буде брати участь у мажоритарній кампанії на Чернігівщині на майбутніх парламентських виборах: "Я дійсно готуюсь до виборів. На мій округ навряд чи хтось наважиться піти". Вперше про це повідомив "Високий вал", розмістивши інтерв'ю Владислава Савенка. Потім ця інформація з'явилася на інших інтернет-ресурсах.

Сайт  ПіК  повідомив читачів, що "Рудьковський знайшов спосіб критикувати владу?!", а потім на правах рівного доступу розмістив заяву  газети "Град Прилуки" щодо цього матеріалу та заяву  Благодійного фонду Миколи Рудьковського.

Інформацію проте те, що ще один політик збирається спробувати себе на мажоритарних виборах в Чернігівській області розмістило видання "Хвиля Десни", цитуючи народного депутата України Івана Куровського: "Йтиму справді за мажоритарним округом, а не за списком жодної партії".

"Хвиля Десни" також розмістила матеріал про банери народного депутата України Ігоря Рибакова, з яких він вітає з Різдвом Христовим та реакцію жителів Чернігівщини на незнайомого політика.

"Високий вал" першим повідомив про те, що "Фольксваген-Таурег" начальника УМВС потрапив в аварію.

***

Сайт Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії повідомив про круглий стіл для громадських діячів, який є підготовкою до всеукраїнського форуму "громадянське суспільство в Україні".

***

"Чернігівський монітор" розмістив матеріал Юрія Паперного про засідання Громадської гуманітарної ради при голові облдержадміністрації, на якому було обговорено концепцію розбудови "Чернігівського Дитинця, комплексу історично-архітектурних пам'яток ХІ-ХІХ століть".


"Сіверщина" повідомила про "Ігри влади з нашими вулицями".

***

"Чернігівський монітор", розмістив фоторепортажі про пікетування  підприємцями чернігівської міськради та фестиваль "Чернігівська коляда".

GOROD.cn.ua має в своєму арсеналі цілі цикли фоторепортажів: "Коллекция окон Чернигова", "Приключения Седневской мумии" та "Гадают ли черниговчанки на святки?".

***

Інтернет-видання "Високий Вал" провело розслідування стосовно того, що "Магазини "КВАРТАЛ" і "СЕДАМ" торгують молочною "пальонкою"?"

***

Сайт  ПіК продовжує розміщувати моніторинг комунальних чернігівських ЗМІ за тиждень -  огляд новорічної чернігівської преси  та "Шеремет і Хоменко - обличчя комунальних газет".

"Сіверщина" підвела підсумки акції "Змусимо владу виконати рішення суду!".

"Чернігівський монітор" розпочав проект "100 найвпливовіших людей Чернігівщини", головна мета якого визначення рейтингів найбільш впливових людей Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.