Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 15:32:17

Огляд найбільш резонансних новин чернігівського Інтернету 9 - 16 січня

16.01.2012   09:18

Сьогодні ми вперше пропонуємо пробний щотижневий огляд унікальних матеріалів обласних інформаційних ресурсів. Матеріали не повинні бути звичайним передруком з друкованих видань (або авторський матеріал, розміщений в Інтернеті значно більший, ніж друкований) та запозичений з загальнореспубліканських інформаційних ресурсів.

До першого огляду були включені такі інформаційні ресурси Чернігівщини: сайт GOROD.cn.ua, Інтернет-видання "Високий Вал", сайт  "ПіК: події і коментарі", "Сіверщина", Інтернет-видання "Хвиля Десни" та "Чернігівський монітор". Головна вимога до місцевих інформаційних ресурсів - вони повинні бути не анонімними та не повинні порушувати певні етичні норми спілкування.

***

Серед політичних новин Інтернету Чернігівщини одним з найбільш резонансних минулого тижня стала заява Миколи Рудьковського про те, що він фактично, використовуючи всі засоби, буде брати участь у мажоритарній кампанії на Чернігівщині на майбутніх парламентських виборах: "Я дійсно готуюсь до виборів. На мій округ навряд чи хтось наважиться піти". Вперше про це повідомив "Високий вал", розмістивши інтерв'ю Владислава Савенка. Потім ця інформація з'явилася на інших інтернет-ресурсах.

Сайт  ПіК  повідомив читачів, що "Рудьковський знайшов спосіб критикувати владу?!", а потім на правах рівного доступу розмістив заяву  газети "Град Прилуки" щодо цього матеріалу та заяву  Благодійного фонду Миколи Рудьковського.

Інформацію проте те, що ще один політик збирається спробувати себе на мажоритарних виборах в Чернігівській області розмістило видання "Хвиля Десни", цитуючи народного депутата України Івана Куровського: "Йтиму справді за мажоритарним округом, а не за списком жодної партії".

"Хвиля Десни" також розмістила матеріал про банери народного депутата України Ігоря Рибакова, з яких він вітає з Різдвом Христовим та реакцію жителів Чернігівщини на незнайомого політика.

"Високий вал" першим повідомив про те, що "Фольксваген-Таурег" начальника УМВС потрапив в аварію.

***

Сайт Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії повідомив про круглий стіл для громадських діячів, який є підготовкою до всеукраїнського форуму "громадянське суспільство в Україні".

***

"Чернігівський монітор" розмістив матеріал Юрія Паперного про засідання Громадської гуманітарної ради при голові облдержадміністрації, на якому було обговорено концепцію розбудови "Чернігівського Дитинця, комплексу історично-архітектурних пам'яток ХІ-ХІХ століть".


"Сіверщина" повідомила про "Ігри влади з нашими вулицями".

***

"Чернігівський монітор", розмістив фоторепортажі про пікетування  підприємцями чернігівської міськради та фестиваль "Чернігівська коляда".

GOROD.cn.ua має в своєму арсеналі цілі цикли фоторепортажів: "Коллекция окон Чернигова", "Приключения Седневской мумии" та "Гадают ли черниговчанки на святки?".

***

Інтернет-видання "Високий Вал" провело розслідування стосовно того, що "Магазини "КВАРТАЛ" і "СЕДАМ" торгують молочною "пальонкою"?"

***

Сайт  ПіК продовжує розміщувати моніторинг комунальних чернігівських ЗМІ за тиждень -  огляд новорічної чернігівської преси  та "Шеремет і Хоменко - обличчя комунальних газет".

"Сіверщина" підвела підсумки акції "Змусимо владу виконати рішення суду!".

"Чернігівський монітор" розпочав проект "100 найвпливовіших людей Чернігівщини", головна мета якого визначення рейтингів найбільш впливових людей Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.

 У службі зайнятості запроваджують нову модель надання послуг

У службі зайнятості запроваджують нову модель надання послуг 13:01

Задля покращання сервісного обслуговування шукачів роботи і роботодавців службу зайнятості модернізують.Наступного року в її діяльності очікується чимало змін. Про те, які новації буде впроваджено та як зміниться робота фахівців служби зайнятості, йшлося на дводенному семінарі-навчанні, що проходить 7-8 грудня в Чернігівському обласному центрі зайнятості.

Про стан проїзду на ранок 8 грудня та зняття обмежень на дорозі Н-27

Про стан проїзду на ранок 8 грудня та зняття обмежень на дорозі Н-27 12:55

Минулої доби 7 грудня по області з вечора спостерігались опади у вигляді мокрого снігу. Для розчистки та обробки покриття протиожеледними матеріалами з ночі до ранку 8 грудня було задіяно: - 60 механізмів; - 69 працівників дорожніх організацій.

Щодо орендної плати за землю при переході права власності на нерухоме майно, розташованого на орендованій попереднім власником такого майна земельній ділянці

Щодо орендної плати за землю при переході права власності на нерухоме майно, розташованого на орендованій попереднім власником такого майна земельній ділянці 12:50

Земельним кодексом України (далі – ЗКУ) та Законом України «Про оренду землі» (далі – Закон) визначено, що у разі набуття права власності на об’єкт нерухомого майна (жилий будинок (крім багатоквартирного), іншу будівлю або споруду), об’єкт незавершеного будівництва, розміщений на земельній ділянці, що перебуває в оренді у попереднього власника, до набувача одночасно переходить право оренди земельної ділянки, на якій розміщений такий об’єкт, в обсязі та на умовах, встановлених для попереднього власника такого об’єкта (част. 3 ст.120 ЗКУ, част.3 ст.7 Закону).

Робота, про яку мріяла…

Робота, про яку мріяла… 12:47

Знайомтеся, це – медична сестра сільської школи Вікторія Ніколенко. За фахом – фельдшерка, проживає в Чернігові й до своїх маленьких і старших пацієнтів приїздить у Киїнку з міста.