Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 07:45:28

100 найбільш впливових людей Чернігівщини – хто вони?

12.01.2012   13:30

Цю інформацію ми можемо дізнатися через шість тижнів. Інформаційно-аналітичний журнал “Чернігівський монітор”, продовжуючи багаторічну традицію, оголошує старт проекту “100 найвпливовіших людей Чернігівщини”

Щороку, починаючи з 2006, інформаційно-аналітичний журнал “Чернігівський монітор” проводив визначення рейтингів найбільш впливових людей Чернігівщини. Традиційно у опитуваннях брали участь представники влади, політичних партій, засобів масової інформації, громадські діячі, тощо.

Цього року ми проводимо дослідження за трьома напрямками: опитування експертів, vox populi та визначення сотні найбільш згадуваних осіб в ЗМІ Чернігівщини.

Експертами “Чернігівського монітору” є більше трьохсот осіб. Вони територіально представляють всі райони та великі міста Чернігівської області. Серед них представники засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій, органів влади та соціальної сфери. Тобто ті, хто реально впливає на формування громадської думки.
Кожен експерт заповнює анкету, де розміщує 20 прізвищ людей по мірі їх впливу на суспільні, економічні та політичні процеси в нашому регіоні. А щодо першої пятірки обґрунтовує свою думку короткою характеристикою чому ці люди, на його думку, є найвпливовішими.

Vox populi передбачає опитування жителів Чернігівщини (не менше 1200 осіб) на вулицях міст, райцентрів, сіл та селищ – шляхом аудіозапису відповіді респондентів.
Також, як завжди, кожен мешканець області за бажанням може надати свою версію “Двадцятки”, надіславши її або на поштову скриньку (14000, Головпоштамт, а/с 1778) або на електронну пошту
cg.monitor@gmail.com.

“Чернігівську сотню” за версією засобів масової інформації буде визначено шляхом кількісного аналізу згадувань з 15 січня по 29 лютого представників громадськості, влади, політичних діячів, у всіх друкованих виданнях Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

За допомогами від фонду звернулись  майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини

За допомогами від фонду звернулись майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини 07:38

Упродовж січня-листопада 2021 року за виплатами відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування звернулись 65,8 тис працюючих громадян Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:37

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території Чернігівської області за період з 8:00 06 грудня по 8:00 07 грудня 2021 року

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові 07:35

Учасниця проєкту «Бізнес-акселератор» Ярослава Крамаренко розповіла про свою мрію — арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення 07:28

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада 07:18

На Чернігівщині триває реалізація міжнародного проєкту «Я – Медіа».