Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 червня, 14:12:58

Бюджети Чернігівщини у квітні 2024 року отримали 1,7 млрд гривень податків

15.05.2024   07:09Агенцiя

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінну сплату податків та підтримання економічної безпеки нашої держави, забезпечення коштами Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури.

Так, у квітні 2024 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області юридичними та фізичними особами сплачено 1,7 млрд грн податків та зборів.
Значну частину сплачених сум спрямовано до державного бюджету (56,4 відс.) – 978,2 млн гривень. Доходи Загального фонду державного бюджету склали 700,8 млн грн та збільшились порівняно з минулорічними на 26,2 відс. (+145,7 млн грн), в основному за рахунок збільшення надходжень по податку та збору на доходи фізичних осіб – на 24,7 відс (+57,3 млн грн), рентній платі – на 41,1 відс. (+49,7 млн грн) та податку на додану вартість – на 22,4 відс. (+41,6 млн грн). До спеціального фонду державного бюджету надійшло у квітні 2024 року 277,4 млн грн (у тому числі податку з грошового забезпечення та грошових винагород військовослужбовців – 274,7 млн грн). Про це повідомляє  в. о. начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Юрій Твердохліб.
До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 754,7 млн грн податків та зборів (43,6 відс. в загальнообласній сумі). Минулорічний рівень перевищено по податку на доходи із заробітної плати найманих працівників, з доходів інших ніж зарплата (в т.ч. від оренди паїв) та від річного декларування фізосіб  разом – на 22,9 відс. (+84,6 млн грн), по єдиному податку – на 27,6 відс. (+35,7 млн грн), по акцизному податку від реалізації підакцизних товарів – на 54 відс. (+3,9 млн грн), по рентній платі –  на 20,5 відс. (+1,7 млн грн).
Крім податків, платники Чернігівщини у квітні 2024 року спрямували до державних фондів 1,1 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 21,7 відс. або на 196,5 млн грн більше за минулорічний факт.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини