Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 серпня, 22:41:13

15 грудня - Міжнародний день чаю

15.12.2018   10:09Агенцiя

«День чаю» відзначається щорічно 15 грудня. Метою створення цього цікавого свята стало залучення уваги урядів і громадян до проблем поширення чаю, зміцнення взаємозв’язків між виробниками і споживачами чайної продукції, а так само обговорення проблем дрібних виробників і працівників чайних виробництв.

15 грудня була прийнята «Світова Декларація Прав працівників чайної індустрії», що безпосередньо вказує на те, що чайна галузь змушена боротися з безліччю проблем, які потребують вирішення.

Ідея відзначати «День чаю» практично витала в повітрі вже багато років. І після обговорення на всесвітніх громадських форумах в індійському Мумбаї в 2004 році і бразильському Порту-Алегрі, в особі Центру з освіти і Спілкування в 2005 році, дата 15 грудня стала носити назву «Міжнародний день чаю».

Найгучніше святкування «Міжнародного дня чаю» відповідно проходить в Індії і Шрі-Ланці, але такі країни, як Непал, Індонезія, Бангладеш, В’єтнам, Кенія, Уганда, Малайзія і Танзанія, будучи також у ряді провідних світових сільгоспвиробників чаю, не залишаються байдужими до цього свята.

Про користь вживання різноманітних сортів чаю написано не мало наукових праць. У багатьох країнах по всьому світу існують унікальні багатовікові чайні традиції. І «День чаю» є чудова можливість згадати про них і приєднатися до численних привітань на адресу всіх тих людей, хто весь цей час працює над тим, щоб у нас на столі був цей чудовий напій. З Днем чаю!

Останні новини Чернігівщини

Чи буде враховано до сукупного доходу сім'ї при призначенні житлової субсидії грошова допомога «Пакунок школяра»? 11:38

Житлова субсидія обчислюється з урахуванням середньомісячного сукупного доходу домогосподарства.

На Новгород-Сіверщині через атаку БпЛА без світла залишилися понад 50 населених пунктів

На Новгород-Сіверщині через атаку БпЛА без світла залишилися понад 50 населених пунктів 11:36

Внаслідок ворожої атаки без електропостачання опинилися 51 населений пункт Новгород-Сіверської громади.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:22

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Шахрайство з компенсацією за пошкоджене житло: перед судом постануть двоє зловмисників з Ніжинського району

Шахрайство з компенсацією за пошкоджене житло: перед судом постануть двоє зловмисників з Ніжинського району 11:21

Поліцейські завершили досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами шахрайського заволодіння бюджетними коштами, які були виділені двом мешканцям сіл у Ніжинському районі в рамках програми компенсації за зруйноване чи пошкоджене житло внаслідок бойових дій.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: ще чотири громади області – з новими партнерами 09:55

Меморандуми про співробітництво у межах третього етапу проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» підписали сьогодні чотири пари громад. Відтак партнером Городнянської громади стала Славутська з Хмельницької області, Менської – Житомирська, Сновської – Гребінківська з Полтавщини та Плисківської – Жванецька з Хмельниччини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини