Візит голови Чернігівської ОДА до Городнянської громади
Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко взяла участь у засіданні сесії Городнянської міської ради під час робочої поїздки до громади.
![](/uploads/29982-m.jpg)
Насамперед очільниця області подякувала депутатам за рішення виділити кошти співфінансування в сумі більше 88 тисяч грн на добудову амбулаторії у селі Хоробичі, яка зводилась в рамках президентської програми «Велике будівництво».
- Успіх розвитку громади залежить від консолідації наших спільних зусиль, від взаємодії та згуртованості. Результатом такої співпраці є Хоробицька амбулаторія. Сподіваюсь, що найближчим часом всі роботи будуть завершені і більше трьох тисяч людей із 18 навколишніх сіл отримуватимуть якісну медичну первинну допомогу у новому сучасному приміщенні, - зазначила Анна Коваленко.
Для амбулаторії вже придбали базове медичне обладнання, за рахунок субвенції - автомобіль, на якому сімейні лікарі їздять до пацієнтів у віддалених населених пунктах.
Окрім цього за ініціативою Анни Коваленко на розгляд сесії було винесене питання співфінансування проєкту «Спроможна школа для кращих результатів», а саме - капітального ремонту харчоблоку та актової зали Городнянського ліцею № 2. Також там заплановано заміна внутрішніх мереж вентиляції, водопостачання та каналізації. Загальна кошторисна вартість проєкту складає 10 млн 257 тис грн.
- Дякую за ваші голоси та активну позицію в прийнятті важливих рішень для майбутнього громади, - подякувала очільниця області у відповідь на підтримку депутатами даної ініціативи. – Завдяки цьому рішенню 800 школярів громади будуть навчатися в гідних умовах.
Принагідно голова ОДА відвідала Хоробицьку амбулаторію, Городнянський ліцей № 2. Вона проінспектувала хід будівництва та запевнила, що виконання робіт на даних об’єктах тримає під особистим контролем.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.