Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 04:27:10

Взаємодія громадськості з парламентарями: німецький та український формат

17.02.2018   11:09Агенцiя

В облдержадміністрації молоді народні обранці Бундестагу Німеччини з народними депутатами України Анною Романовою та Олександром Черненком, а також з представниками інститутів громадянського суспільства та ЗМІ регіону обговорювали формати співпраці законодавчих органів та громадянського суспільства в зазначених державах.

Зустріч організована за підтримки Програми USAID РАДА і Фонду Конрада Аденауера в Україні.

— У Німеччині дуже сильний вплив громадськості на політичну волю в державі. Всі великі проекти місцевого та загальнодержавного рівня обов’язково розглядаються так званою «громадською ініціативою». Вона здатна змінювати хід подій ще на стадії формування планування. Узгодження громадських думок є обов’язковим.

Україна наразі переживає нелегкі часи. І саме громадянське суспільство здатне не просто пришвидшити врегулювання конфлікту, а й безпосередньо стимулювати активне впровадження реформ, — вважає депутат Бундестагу Крістоф Бернштіль

Як зауважили представники громадськості, українським ІГС почасти не вистачає інформації про можливі механізми впливу на парламентарів. Відчувають це і самі народні обранці, адже чують питання, відповіді на які не є їх компетенцією.

— Впливати на місцеві ініціативи стало простіше, коли у залі місцевих рад у числі депутатів з’явилися колишні громадські активісти. Вони краще обізнані із специфікою певних сфер життєдіяльності місцевих жителів, — акцентувала виконавчий директор ГО «Голос батьків» Олена Трубенок.

Принагідно, представники громадськості запросили народних депутатів України на найближчі заплановані заходи, а також поцікавилися варіантами співпраці з депутатами Бундестагу, зокрема щодо розвитку туристичної галузі.

— Українське громадянське суспільство перебуває на етапі становлення. Важливо саме зараз задати чіткий курс. Ми, в свою чергу, готові ділитися досвідом налагодження роботи, — підсумував депутат Бундестагу Марк Гауптман.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року