Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 09:35:54

Олександр Правосуд: звіт за рік депутатської роботи

03.11.2016   11:12

Минув рік відтоді, як мешканці Плискунівського мікрорайону вдруге довірили мені відстоювати їхні інтереси в міській раді. Про проблеми округу я знаю не з чуток, адже постійно спілкуюся зі своїми виборцями.

Однією з найбільших проблем є рух важковагового транспорту по вулицях Київській та Перемоги. Враховуючи м'який болотистий ґрунт у мікрорайоні, від проїзду вантажівок по 40-50 тонн тріщать стіни й руйнуються людські будинки, особливо це відбувається у період збору урожаю з полів. Тільки за одну годину я нарахував 116 фур, що рухались у різних напрямках. За нинішньої сутужної економічної ситуації в мешканців немає грошей на щорічні ремонти своїх будинків. Водії багатотоннажного транспорту грубо порушують правила дорожнього руху, адже вони проїздять на два знаки, що забороняють проїзд автомобілів вагою більше 12 тон. Разом зі своїми виборцями я провів дві короткотривалі акції протесту, не допускаючи проїзду перевантажених авто через мікрорайон. Потім у стінах міської ради відбувся ряд перемовин і круглих столів із агропідприємцями, шукалися шляхи вирішення проблеми. Але ситуація на сьогодні не змінилася. Тому планую продовжити боротьбу з руйнівниками будинків шляхом проведення акцій по перекриттю доріг. Іншого виходу не бачу.

За минулий рік проведена повна заміна ламп вуличного освітлення та відновлені електролінії по вулицях Руській, Миколи Костомарова, Олександра Івахненка, Дачній, Польовій, Герцена. Узимку особисто контролював розчищення вулиць округу від снігу, замовляючи снігоочисну техніку в директора КП «Послуга» Руслана Ніязова, який, до речі, жодного разу мені в цьому не відмовив.

У тісній співпраці з головою КСН№5 В'ячеславом Новаком і небайдужими жителями проведено вирубку кущів та прибирання території по вулицях Аерофлотській і Миколи Костомарова. А заручившись підтримкою депутата міськради Нечая Олександра, разом із студентами педколеджу ми прибрали роками засмічену територію перед плискунівським мостом. Завезено та розрівняно якісну висипку по вулиці Миколи Костомарова, виконаний ямковий ремонт асфальтного покриття по Київській. Особливо важливим є ремонт на плискунівському мосту – розташований він на повороті, де трапляється немало ДТП.

За цей невеликий період мною підготовлені й направлені 37 депутатських звернень у різні установи, відреаговано на 43 звернення виборців до мене.

Потрібно відзначити, що між мною, як депутатом, та міським головою Ольгою Попенко, її заступниками є постійна співпраця та спільне бачення розв'язання проблем мікрорайону. І хоча за рік ще не зроблено все, що я обіцяв виборцям, проте я не відмовляюся від своїх обіцянок і гарантую їх виконання в недалекому майбутньому.

Нагадую своїм виборцям, що я завжди відкритий для спілкування. Телефонуйте 5-09-42.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 грудня до 8:00 13 грудня 2019 року.

Відбувся відкритий показ фільму

Відбувся відкритий показ фільму "Bellingcat: Правда в світі постправди" 08:47

З 25 листопада по 13 грудня на Чернігівщині проходить XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, тема якого – цифрові технології та захист прав людини у мережі.

Розпочалася операція

Розпочалася операція "Новорічна ялинка 2020" 08:36

Для посиленого контролю, щодо збереження зелених насаджень у святкові дні Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області розпочато проведення щорічної природоохоронної операції «Новорічна ялинка».

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн 08:29

Чернігівський окружний адміністративний суд, погодившись із позовними вимогами прокуратури, зобов’язав райдержадміністрацію вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею закладу освіти орієнтовною вартістю понад 850 тис. грн.

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом 08:14

Поліцейські затримали домашнього агресора, який погрожував зброєю правоохоронцям.