Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 17:35:16

Чернігівщина передвиборча очами київських політтехнологів

25.10.2011   09:35

“Особливості виборів 2012: що нового запропонують виборцям політичні партії та кандидати-мажоритарники” – саме ця тема була запропонована на прес-конференції для чернігівських журналістів у понеділок 24 жовтня.

Цей захід був з тих про які говорять провели, “щоб себе показати і на інших подивитися”. У прес-конференції взяли участь Леонід Щукін – засновник медіа-агенції “Seemus-media”, Олександр Юркевич – віце-президента Асоціації “PR Ukraina” та Володимир Горковенко – шеф редактора “PR-порталу”.

Леонід Щукін провів не одну виборчу кампанію. Він попрацював як на боці Юлії Тимошенко так і на боці Віктора Януковича. У 2006 році, працював в департаменті комунікацій Партії регіонів, 2010 – керівник медіа-кампанії кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко в Чернігівській області. Сьогодні – керуючий партнер столичного піар-агентства Seemus-media,

Партнери Асоціації “PR Ukraina” – партія Регіонів, Блок Леоніда Черновецького, БЮТ, НДП, СПУ, Держкомзем та ряд комерційних підприємств і бізнесменів. Головний на сьогодні напрямок діяльності – лобізм.

Володимир Горковенко – шеф редактора “PR-порталу”, – <http://pr-portal.com.ua/>, спеціальній кореспондент телеканалу ICTV. PR-портал є засобом комунікації піарників, політтехнологів, рекламістів і всіх, хто цікавиться як виграти вибори, як просунути на ринок свій продукт.

Хоча по деяким питанням вони мають різні точки зору, але на сьогодні – вони практично одна команда.

Чернігівський політичний тусовці було запропоновано розглянути такі питання:
– Як процес над Юлею Тимошенко вплине на політичну карту напередодні виборів 2012?
– Скільки коштуватимуть вибори на Чернігівщині для політичних партій та кандидатів-мажоритарників?
– Скільки коштуватимуть виборчому штабу голос одного виборця Чернігівської області?
– Якими будуть особливості PR та політтехнологій під час виборів 2012 року.

Говорили багато, але не можна сказати, що інформація, якою поділилися з журналістами київські гості була ексклюзивною.

Так, вибори у парламент потребують мобілізації значних ресурсів і потенційні кандидати, які їх мають і вже застосовують мають більше шансів.

Так, чернігівський губернатор – сильний губернатор, а тому і застосування адміністративного ресурсу на Чернігівщині, на думку київських політтехнологів буде також сильним.

Так, на сьогодні ще стовідсотково не відомо візьмуть чи ні участь у майбутніх парламентських виборах мер Чернігова Олександр Соколов та екс-президент Леонід Кучма. Київські політтехнологи вважають що це ще може статися.

Цікаво, що багатьох потенційних кандидатів-мажоритарників гості постійно називали олігархами. Навіть постійно повторювалось, що “в Чернігівський області зосередилося величезна кількість олігархів на метр квадратний”. Згадувались і Едуард Прутник, і Ігор Рибаков, і Іван Куровський, і Микола Рудьковський. Та і Леоніда Кучму також вписали в це коло.

Називалася на прес-конференції і стартова вартість виборчої кампанії в області – півмільйона доларів.

Але, склалося загальне враження, що київські гості завітали до Чернігова лише з однією метою – нагадати, що вони є і вони можуть працювати на ниві майбутніх виборів, і потенційні кандидати-мажоритарники повинні про них згадати.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 1 новий випадок COVID-19

Виявлено 1 новий випадок COVID-19 16:39

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 червня в області зафіксовано 1 новий випадок COVID-19. Хворий - житель Чернігова, він перебуває на госпіталізації.

Кава з політиком Сергієм Гривко. ВІДЕО 15:34

У пресцентрі «Деснянська правда» за філіжанкою запашної кави, у невимушеній атмосфері говорили про різноманітні аспекти роботи народного депутата 9 скликання від партії «Слуга народу» Сергія Гривко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:12

З початку епідсезону (з 01.10.2020 року) по Чернігівській області перехворіло 15,9% населення.

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини