Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 липня, 06:45:13

Чернігівщина передвиборча очами київських політтехнологів

25.10.2011   09:35

“Особливості виборів 2012: що нового запропонують виборцям політичні партії та кандидати-мажоритарники” – саме ця тема була запропонована на прес-конференції для чернігівських журналістів у понеділок 24 жовтня.

Цей захід був з тих про які говорять провели, “щоб себе показати і на інших подивитися”. У прес-конференції взяли участь Леонід Щукін – засновник медіа-агенції “Seemus-media”, Олександр Юркевич – віце-президента Асоціації “PR Ukraina” та Володимир Горковенко – шеф редактора “PR-порталу”.

Леонід Щукін провів не одну виборчу кампанію. Він попрацював як на боці Юлії Тимошенко так і на боці Віктора Януковича. У 2006 році, працював в департаменті комунікацій Партії регіонів, 2010 – керівник медіа-кампанії кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко в Чернігівській області. Сьогодні – керуючий партнер столичного піар-агентства Seemus-media,

Партнери Асоціації “PR Ukraina” – партія Регіонів, Блок Леоніда Черновецького, БЮТ, НДП, СПУ, Держкомзем та ряд комерційних підприємств і бізнесменів. Головний на сьогодні напрямок діяльності – лобізм.

Володимир Горковенко – шеф редактора “PR-порталу”, – <http://pr-portal.com.ua/>, спеціальній кореспондент телеканалу ICTV. PR-портал є засобом комунікації піарників, політтехнологів, рекламістів і всіх, хто цікавиться як виграти вибори, як просунути на ринок свій продукт.

Хоча по деяким питанням вони мають різні точки зору, але на сьогодні – вони практично одна команда.

Чернігівський політичний тусовці було запропоновано розглянути такі питання:
– Як процес над Юлею Тимошенко вплине на політичну карту напередодні виборів 2012?
– Скільки коштуватимуть вибори на Чернігівщині для політичних партій та кандидатів-мажоритарників?
– Скільки коштуватимуть виборчому штабу голос одного виборця Чернігівської області?
– Якими будуть особливості PR та політтехнологій під час виборів 2012 року.

Говорили багато, але не можна сказати, що інформація, якою поділилися з журналістами київські гості була ексклюзивною.

Так, вибори у парламент потребують мобілізації значних ресурсів і потенційні кандидати, які їх мають і вже застосовують мають більше шансів.

Так, чернігівський губернатор – сильний губернатор, а тому і застосування адміністративного ресурсу на Чернігівщині, на думку київських політтехнологів буде також сильним.

Так, на сьогодні ще стовідсотково не відомо візьмуть чи ні участь у майбутніх парламентських виборах мер Чернігова Олександр Соколов та екс-президент Леонід Кучма. Київські політтехнологи вважають що це ще може статися.

Цікаво, що багатьох потенційних кандидатів-мажоритарників гості постійно називали олігархами. Навіть постійно повторювалось, що “в Чернігівський області зосередилося величезна кількість олігархів на метр квадратний”. Згадувались і Едуард Прутник, і Ігор Рибаков, і Іван Куровський, і Микола Рудьковський. Та і Леоніда Кучму також вписали в це коло.

Називалася на прес-конференції і стартова вартість виборчої кампанії в області – півмільйона доларів.

Але, склалося загальне враження, що київські гості завітали до Чернігова лише з однією метою – нагадати, що вони є і вони можуть працювати на ниві майбутніх виборів, і потенційні кандидати-мажоритарники повинні про них згадати.

Останні новини Чернігівщини

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня 14:55

Постанову № 3809 на засіданні підтримали 326 народних депутатів.

Призначено начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області

Призначено начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області 14:48

Начальником Головного управління ДПС у Чернігівській області призначено Людмилу Слотюк. Відповідний наказ підписаний Головою ДПС України Олексієм Любченко 13 липня 2020 року.

У Чернігівській області за минулу добу +19 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +19 нових випадків COVID-19 12:36

Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА надало інформацію стосовно захворюваності на коронавірус станом на 11 годину середи, 15 липня.

Школи Чернігова готуються до початку нового навчального року

Школи Чернігова готуються до початку нового навчального року 12:30

Про основні на сьогодні робочі питання в підготовці освітніх закладів Чернігова до початку навчального року тезово прозвітував 14 липня на щотижневій розширеній нараді в муніципалітеті керівник Управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Анатолій Лінник провів прийом громадян

Анатолій Лінник провів прийом громадян 12:17

14 липня Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян.