Депутати обговорили та підтримали пропозиції щодо розподілу видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік
25 травня відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

Учасники засідання розглянули пропозиції Департаменту екології та природних ресурсів щодо включення природоохоронних заходів до проекту додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік та зміни до переліку видатків фонду на 2016 рік, затвердженого рішенням 3-ї сесії обласної ради.
Арсен Дідур поінформував присутніх, що 24 травня нинішнього року з метою розширення кола осіб, залучених до підготовки проекту переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, підписано розпорядження в.о. голови обласної ради, першим заступником Валентином Мельничуком. Згідно з цим документом склад робочої групи доповнено представниками всіх зареєстрованих в обласній раді депутатських фракцій.
Членам робочої групи були надані пропозиції Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації щодо включення природоохоронних заходів до додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та внесення змін до переліку Фонду на 2016 рік, а також спільне клопотання Бобровицької районної ради та районної держадміністрації щодо реконструкції очисних споруд, що розташовані на території Бобровицького молокозаводу.
Змінами, що пропонує внести Департамент екології та природних ресурсів в перелік видатків обласного фонду, уточнюються видатки на будівництво полігону по утилізації рідких нечистот у смт. Срібне, реконструкції каналізаційних очисних споруд в с. Григоро-Іванівка Ніжинського району з заміною зношеного обладнання, реконструкції очисних споруд в смт. Куликівка, реконструкції КНС №1 та КНС №2 в м. Бахмач, реконструкції системи водовідведення Коропської ЦРЛ та включається фінансування нового об'єкту - придбання каналізаційного насосу для заміни зношеного на КНС м. Прилуки.
Разом з тим до Департаменту надійшли запити від районних органів влади про виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для здійснення природоохоронних заходів. Їх також пропонується включити до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 – 2020 роки.
Серед них: реконструкція каналізаційної насосної станції в с.Часнівці, Козелецького району – 350,00 тис. грн; придбання комплекту системи аерації на базі аераторів "Аква Лайн М" для заміни зношених на каналізаційних очисних спорудах м. Прилуки - 486,86 тис. грн; реконструкція каналізаційно-насосної станції дитсадка "Сонечко" по вулиці Б. Хмельницького в м. Семенівка – 400,00 тис. грн; розробка робочої документації очистки стічних вод з використанням біоплат на підставі дослідження енергоощадного метода для малих населених пунктів смт. Замглай Ріпкинського району - 95тис. грн; ліквідація наслідків зсуву та ерозійних явищ території провулку Романа Волкова в м. Новгород-Сіверський - 598,32 тис. грн; відновлювальні та протизсувні роботи з реконструкцією перепадного колодязя зливової водовідвідної каналізації по вул. Монастирська в м. Новгород-Сіверський - 484,1 тис. грн та інші обгрунтовані заходи.
На завершення дискусії, члени робочої групи вирішили підтримати пропозиції до проекту додаткового Переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік в запропонованій редакції і зміни до переліку видатків обласного фонду, прийнятого в січні 2016 року та в подальшому розглянути їх на постійних комісіях, на пленарному засіданні обласної ради.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).