Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:33:15

Депутати обговорили та підтримали пропозиції щодо розподілу видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік

26.05.2016   10:19Агенцiя

25 травня відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

Учасники засідання розглянули пропозиції Департаменту екології та природних ресурсів щодо включення природоохоронних заходів до проекту додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік та зміни до переліку видатків фонду на 2016 рік, затвердженого рішенням 3-ї сесії обласної ради.

Арсен Дідур поінформував присутніх, що 24 травня нинішнього року з метою розширення кола осіб, залучених до підготовки проекту переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, підписано розпорядження в.о. голови обласної ради, першим заступником Валентином Мельничуком. Згідно з цим документом склад робочої групи доповнено представниками всіх зареєстрованих в обласній раді депутатських фракцій.

Членам робочої групи були надані пропозиції Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації щодо включення природоохоронних заходів до додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та внесення змін до переліку Фонду на 2016 рік, а також спільне клопотання Бобровицької районної ради та районної держадміністрації щодо реконструкції очисних споруд, що розташовані на території Бобровицького молокозаводу.

Змінами, що пропонує внести Департамент екології та природних ресурсів в перелік видатків обласного фонду, уточнюються видатки на будівництво полігону по утилізації рідких нечистот у смт. Срібне, реконструкції каналізаційних очисних споруд в с. Григоро-Іванівка Ніжинського району з заміною зношеного обладнання, реконструкції очисних споруд в смт. Куликівка, реконструкції КНС №1 та КНС №2 в м. Бахмач, реконструкції системи водовідведення Коропської ЦРЛ та включається фінансування нового об'єкту - придбання каналізаційного насосу для заміни зношеного на КНС м. Прилуки.

Разом з тим до Департаменту надійшли запити від районних органів влади про виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для здійснення природоохоронних заходів. Їх також пропонується включити до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 – 2020 роки.

Серед них: реконструкція каналізаційної насосної станції в с.Часнівці, Козелецького району – 350,00 тис. грн; придбання комплекту системи аерації на базі аераторів "Аква Лайн М" для заміни зношених на каналізаційних очисних спорудах м. Прилуки - 486,86 тис. грн; реконструкція каналізаційно-насосної станції дитсадка "Сонечко" по вулиці Б. Хмельницького в м. Семенівка – 400,00 тис. грн; розробка робочої документації очистки стічних вод з використанням біоплат на підставі дослідження енергоощадного метода для малих населених пунктів смт. Замглай Ріпкинського району - 95тис. грн; ліквідація наслідків зсуву та ерозійних явищ території провулку Романа Волкова в м. Новгород-Сіверський - 598,32 тис. грн; відновлювальні та протизсувні роботи з реконструкцією перепадного колодязя зливової водовідвідної каналізації по вул. Монастирська в м. Новгород-Сіверський - 484,1 тис. грн та інші обгрунтовані заходи.

На завершення дискусії, члени робочої групи вирішили підтримати пропозиції до проекту додаткового Переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік в запропонованій редакції і зміни до переліку видатків обласного фонду, прийнятого в січні 2016 року та в подальшому розглянути їх на постійних комісіях, на пленарному засіданні обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.