"Щоденник кандидата": географія та професії
Чернігівські вибори стають все більш знаменитими та цікавими. Цікавим, бо вся країна спостерігає за протистоянням двох основних опонентів Геннадія Корбана та Сергія Березенка. Але окрім них у 205 окрузі зареєструвалися ще багато цікавих кадрів та персонажів.

Цифра 127 стала фінішною в останній день червня. Саме стільки громадян України вирішили спробувати свої сили у боротьбі за посаду народного депутата. Вони з’їхалися або з’їдуться з усієї країни до Чернігова, щоб помірятися силами та здобути перемогу.
А поки чернігівці будуть намагатися дізнатися принаймні якусь інформацію про конкурсантів, спробуємо систематизувати наших кандидатів.
Географія кандидатів
Із 127 претендентів на депутатський мандат мешканцями Чернігова та області є 40,16% або 51 кандидат, щоправда зі столиці та її передмість балотується значно більше - 44,88% або 57.
Львів та область представляють 4 особи, Одесу та область – троє кандидатів, по два представника від Дніпропетровська, Вінницької, Івано-франківської та Полтавської областей, по одному представнику з Маріуполя, Луганська та Запорізької області.
Географія професій та фірм
За мандат борються представники різних професій та підприємств. Серед кандидатів було зафіксовано 13 фізичних осіб-підприємців, 44 тимчасово непрацюючих та 5 пенсіонерів, інші переважно представники топ-менеджменту.
Мабуть вибори у Чернігові стали модною тенденцією: балотуються по декілька осіб, що працюють в одній фірмі або кампанії. Так Державне управління справами та ТОВ "Ековіс Бондар і Бондар юридичне бюро" представляють по три кандидати, ТОВ "XXI Століття Брокерідж" та «Медіаполіс» – по два кандидати, по одному представнику від спиртзаводів у Чернігові та Холмах.
Серед кандидатів є також представники таких професій як комірник, листоноша, аварійний комісар, фрезерувальник, столяр.
Середній вік кандидатів 37 з половиною років. Найстаршому кандидату виповнилося 68 років, наймолодшому – 22 роки.
У подальших оглядах ми будемо публікувати інформацію про кандидатів та їх роботу з виборцями.
Нагадуємо, що кандидати, відповідальні за зв’язки зі ЗМІ та уповноважені особи щоденно до 22.00 можуть надіслати короткий текстовий звіт обсягом до 500 знаків про роботу кандидата в окрузі. Повідомлення надсилати на електронну адресу cg.monitor@gmail.com.
Проект "Щоденник кандидата" є позапартійним і не фінансується жодним кандидатом в народні депутати, політичною партією або благодійним фондом. І є власним проектом "Чернігівського монітору".
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.