Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 грудня, 07:11:44

Сьогодні 41 сесія Чернігівської міської ради завершила свою роботу

20.06.2014   16:48

20 червня продовжила свою роботу 41 сесія Чернігівської міської ради. Міський голова Олександр Соколов, відкриваючи пленарне засідання, звернувся до присутніх із проханням вшанувати пам'ять загиблих військових на сході України.

Після затвердження порядку денного міська рада прийняла рішення про надання дозволу комунальному закладу "РЛП "Ялівщина" Чернігівської обласної ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 168,7 га за рахунок земель запасу комунальної власності територіальної громади м. Чернігова для функціонування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» з подальшою передачею зазначених земельних ділянок до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області.

Як повідомлялось раніше, питання про Ялівщину було відкладене з попереднього пленарного засідання міської ради до прийняття відповідного рішення обласною радою. 17 червня Чернігівська обласна рада проголосувала за створення комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради у межах 168,7 га. Також обласна рада звернулась до Чернігівської міської ради з клопотанням про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 168,7 га із земель запасу комунальної власності територіальної громади м.Чернігова для функціонування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

Крім того, обласна рада рекомендувала депутатам міськради протягом 2014 року утриматися від прийняття рішень щодо передачі у приватну власність, надання в оренду та зміни цільового призначення земельних ділянок юридичних та фізичних власників на правах оренди, постійного користування чи приватної власності в межах територій лісопарку «Ялівщина». Проте, за цей пункт депутати міської ради поіменним голосуванням не дали необхідної кількості голосів.

Депутати міської ради також схвалили текст Звернення міської ради до Верховної Ради України щодо скасування положень Закону України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання України" в частині внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми".

Міська рада затвердила рішення про зміну граничної чисельності працівників Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та встановила її в кількості 13 осіб. Ці зміни здійснені відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік" та відповідної постанови КМУ.

Депутати також розглянули низку земельних питань.

Останні новини Чернігівщини

Новації у застосуванні РРО обговорили під час

Новації у застосуванні РРО обговорили під час "круглого столу" 15:16

Про новації та етапи запровадження програмних РРО поспілкувалися під час «круглого столу» фахівці податкової служби області та чернігівські підприємці.

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом "За кращий акторський ансамбль" 14:59

Цього року XIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) 3–7 грудня, був приурочений до відзначення 80-річчя заснування Гомельського обласного драматичного театру.

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.