Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 00:49:10

79 кандидатів у контрактники відправив до навчальних центрів Збройних сил України 156-й територіальний центр

14.10.2011   06:32

79 кандидатів на контрактну службу відбули з Чернігова до навчальних центрів ЗС України, що в до Десні, Севастополі, Харкові, Кам’янець-Подільському, Гайсині, Полтаві та Миколаєві.

Навчання молодих людей триватиме від трьох до шести місяців. За цей час вони здобудуть різні військові спеціальності. Від’їдаючи на навчання, кожен юнак вже знає свою військову частину чи корабель, де він згодом проходитиме службу.

Як зазначив виконуючий обов’язки начальника 156-го територіального центру комплектування військовослужбовців військової служби за контрактом майор Вадим Потапов, річний план з комплектування Збройних Сил військовослужбовцями-контрактниками на сьогодні тут виконано на 110%.

Зокрема, цього разу майже 50% кандидатів військової служби за контрактом відбули до 169-го навчального центру Сухопутних військ Сил Збройних Сил України, що в Десні на Чернігівщині.

– Служити за контрактом вирішив ще за шкільною партою, коли закінчував загальноосвітню школу, – відверто поділився житель міста Прилуки Владислав Міхайлєчко. – Та лише нещодавно у жовтні мені виповнилось вісімнадцять. Відразу пройшов медичну комісію і підготував документи для укладення контракту. Служити буду на флоті, а зараз їду навчатись до Навчального центру Військово-Морських Сил, що в Севастополі.

Серед кандидатів на контракт, відібраних цього року у Чернігові – 44 жінки. Переважна більшість з них служитимуть за спеціальностями зв’язківців, діловодів, санінструкторів, бухгалтерів тощо у військових частинах різних родів та видів Збройних Сил України.

Останні новини Чернігівщини

Теревені про освіту:

Теревені про освіту: "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн" 20:43

17 серпня в Чернігові стартував новий проєкт від ГО "ЖІНОЧИЙ ФОРМАТ" - "Теревені" - майданчик для обговорення у легкій формі складних тем. Перша зустріч - "Теревені. Про освіту" зібрала учасників у затишному ресторані "Старий Чернігів" за обговоренням "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн".

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів 20:35

Велика Британія відіграє важливу роль у підтримці України в цих надзвичайно складних умовах, спровокованих російським військовим вторгненням.

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання 20:28

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі 20:20

Про проблеми громад Новгород-Сіверського району та шляхи їх розв’язання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом з керівниками районних військових адміністрацій, деякими керівниками структурних підрозділів ОВА спілкувався 16 серпня з очільниками ТГ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини