Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 15:08:41

Призначено нового начальника Чернігівського райвідділу внутрішніх справ

02.11.2013   08:05

Наказом УМВС України в Чернігівській області від 29.10.13 №246 по особовому складу підполковника міліції Дєвицького Романа Андрійовича призначено начальником Чернігівського райвідділу УМВС України в Чернігівській області.

Роман Андрійович Дєвицький народився 12 лютого 1978 року в місті Мена Чернігівської області. Після закінчення школи у 1995 році вступив до Чернігівського училища внутрішніх справ МВС України.

Після закінчення навчання в 1998 році повернувся в рідну Мену. Працював спочатку дільничним, а згодом старшим інспектором групи обліково-реєстраційної, статистичної роботи та оперативної інформації Менського РВ УМВС.

Прагнучи вдосконалювати свої знання, навички і вміння в правоохоронній діяльності, молодий співробітник вступає до міліцейського вишу.

2000-2003рр. Роман Дєвицький - слухач Національної академії внутрішніх справ України. Після здобуття вищої юридичної освіти, Роман Андрійович був призначений на посаду старшого слідчого слідчого відділення Менського районного відділу УМВС. Перспективного співробітника помітили керівники райвідділу і з грудня 2003-го по лютий 2005-го Дєвицький Р.А. обіймає посаду заступника начальника - начальника міліції громадської безпеки Менського райвідділу.

З лютого 2005 року кар'єра Романа Дєвицього продовжується вже в управлінні МВС в області, в сфері кадрової роботи від інспектора до начальника навчального центру підготовки працівників органів внутрішніх справ.

З вересня 2012 по жовтень 2013 року Роман Дєвицький очолював Ріпкинський районний відділ внутрішніх справ.
 

Останні новини Чернігівщини

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом "За кращий акторський ансамбль" 14:59

Цього року XIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) 3–7 грудня, був приурочений до відзначення 80-річчя заснування Гомельського обласного драматичного театру.

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки 12:07

В Чернігові, на території військового містечка однієї з частин гарнізону, завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.