Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 09:05:57

У Чернігові 15 представників регіональних аналітичних організацій навчалися моніторингу центрів надання адміністративних послуг

29.07.2013   07:40Агенцiя

Чергова тренінгова сесія в рамках проекту “Асоціація регіональних аналітичних центрів: інструмент для підвищення ефективності управління в регіонах України” відбулася 22-24 липня у приміщенні комплексу відпочинку “Ранчо-клуб” (м. Чернігів).

Метою тренінгу була розробка комплексу якісних стандартів та системи моніторингу надання адміністративних послуг в Україні. Основним завданням тренінгу була систематизація якісних стандартів міжнародних практик, а також схеми (методології, алгоритму) моніторингу системи надання адміністративних послуг в Україні. Участь у тренінгу взяли представники регіональних аналітичних центрів із 15-ти областей України.

Організатором тренінгу виступив Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень. У якості тренерів виступали українські та європейські спеціалісти у сфері надання публічних послуг. Європейські експерти є представниками компанії “Інновації та розвиток місцевого самоврядування” (LGID, Угорщина), що є членом Асоціації аналітичних центрів за відкрите суспільство (PASOS, Чехія), а саме Гашпар Матяш (експерт LGID) та Теванней Шюді Аннамарія (консультант LGID). Українську тренерську групу представляли: Олег Лукша (консультант Асоціації міст України, член правління Асоціації Агенцій регіонального розвитку України) та Наталія Носа (президент Міжнародної Асоціації інституцій регіонального розвитку “МАІРР”).

Також на тренінгу були присутні представники керівного складу партнерських організацій в рамках даного проекту:
від Асоціації аналітичних центрів за відкрите суспільство (PASOS) – Джефф Ловітт (виконавчий директор PASOS) та Альфредо Азула (менеджер з комунікацій PASOS);
від Міжнародної Асоціації інституцій регіонального розвитку “МАІРР” – Вадим Пилипенко (директор МАІРР).

Протягом тренінгової сесії учасники робили узагальнення результатів 1-ї тренінгової сесії у м. Ужгород, обговорили роль NGO у розвитку та функціонуванні центрів надання адміністративних послуг, проаналізували вимоги клієнтів / громадян до якості діяльності центрів надання адміністративних послуг з метою їх трансформації у стандарти та індикатори моніторингу центрів надання адміністративних послуг, вивчили умови моніторингу ЦНАП відповідно вимог споживачів.

В цілому, під час тренінгу учасники ознайомилися з основами процесу моніторингу ЦНАП в українських реаліях. Також представники 15-ти регіональних аналітичних центрів мали ознайомчий візит до Центру надання адміністративних послуг міста Чернігова. Начальник відділу адміністративних послуг фізичним особам Покідько Наталія Петрівна розповіла учасникам візиту про організаційне та функціональне забезпечення чернігівського Центру надання адміністративних послуг, основні характеристики адміністративних послуг, що надаються Центром, а також статистичні показники наданих адміністративних послуг за період діяльності Центру у м. Чернігові.

Даний захід став другими кроком на шляху до досягнення основної мети проекту “Асоціація регіональних аналітичних центрів: інструмент для підвищення ефективності управління в регіонах України” – підвищення аналітичної та організаційної спроможності регіональних аналітичних центрів в Україні шляхом їх залучення до моніторингу та аналізу якості надання адміністративних послуг населенню України.

Тренінг ознаменував завершення навчальної частини проекту. А наприкінці вересня 2013 року заплановано створення Асоціації регіональних аналітичних центрів, яка у майбутньому здійснюватиме моніторинг діяльності центрів надання адміністративних послуг у 15-ти областях України (Вінницькій, Луцькій, Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Кримській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Харківській, Херсонській, Черкаській Чернівецькій та Одеській).

Планується, що до складу Асоціації увійдуть наступні аналітичні організації – учасниці навчальної частини проекту: громадська організація “Подільська агенція регіонального розвитку”, Луцька міська громадська організація “Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу”, Дніпропетровська обласна громадська організація “Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики”, Асоціація громадських організацій “Соціально-економічні стратегії і партнерства”, громадська організація “Лабораторія досліджень ТЦК”, Центр Східно – Європейських ініціатив “Бахчисарайська стратегія”, громадська організація “Агентство стійкого розвитку Луганського регіону”, громадська організація “Центр аналітичних досліджень”, Полтавська обласна громадська організація “Аналітичний центр “Бюро економічних та соціальних досліджень”, Школа політичної аналітики “Поліс”, Харківська обласна громадська організація “Фонд місцевої демократії”, Центр досліджень південноукраїнського прикордоння, громадська організація “Агентство стратегічних досліджень” (АСД), Чернівецька обласна громадська організація “Буковинська агенція регіонального розвитку”, громадська організація “Сприяння міжкультурному співробітництву”.
 

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини