Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 14:55:28

Ти його у двері, а воно – у вікно або як звільнити негідника

15.03.2013   18:56Агенцiя

Ніколи не відносив себе до симпатиків міліції, мені до них якось було байдуже, але останні події в Борзні змусили взятися за перо. Я це до того, що хоча працівникам нашої міліції ще далеко до ідеалу, та все ж вони потроху намагаються підтримувати порядок в самій Борзні та районі.

 Каюся, і я ніколи їм не дякував, міркуючи, що немає за що, бо це їх робота, вони за неї раніше на пенсію йдуть. Та якось і мені довелося просити допомоги у міліції, тож була нагода побачити систему зсередини. Як не дивно, хлопці не тільки допомогли знайти злодія, а й повернули крадене. Після цього, як то кажуть, захотілося зняти перед ними капелюха. А ще подякувати за те, що при любій владі міліціонери сумлінно роблять свою справу і не перебувають у якихось там політичних партіях. Міняються президенти, парламенти, а міліція залишається міліцією.

А тут днями почув, що міліціонер порізав вагітну жінку, і що її лікарі врятували, а дитину – ні. Кажуть, міліція така-сяка, нічого не робить, а тут вже й людей ріже. Знав я цього Ярошенка Сергія, його у січні вигнали з міліції. Тож почав я громаді очі на нього розкривать: що людина він у міліції випадкова, що його, за моєї пам’яті, вже два рази звільняли.

Може б воно й бідна дівчина не постраждала від цього лиходія, аби не його крутий родич. Того звільнять з міліції, а родич через суд його знову поновлює. Намучився з ним не один начальник райвідділу, а толку. Родич захищає, і цей майор Ярошенко тільки в очі людям сміється, мовляв, нічого ви мені не зробите. Тепер уже ніхто не допоможе, бо судитимуть за вбивство ненародженої дитини. Прикро, що через отаку паршиву вівцю всі думають, що в міліції самі ледарі та лобуряки.

Вперше звільнили Сергія Ярошенка ще восени 2003 року. Звільнили, та ненадовго, бо суд поновив тоді ще старшого лейтенанта на службі. Родич постарався.

У лютому 2008 Ярошенка звільнили вдруге, але в ситуацію знову втрутився нікому не відомий, але від цього не менш впливовий родич, який був вхожий в кабінет тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Результатом тісної дружби родича з міністром стало те, що в червні 2008 року постановою суду наказ про звільнення Ярошенка Сергія Федоровича було скасовано та зобов’язано поновити в органах внутрішніх справ. Отакої!

Постає питання: навіщо таке ходяче непорозуміння було поновлювати в міліції? Лише в останній раз його вдалося вигнати з органів.

А тоді, після вдалого для нього повернення, хитрун вирішив відпочити від обтяжливої міліцейської служби і пішов у декретну відпустку. Так, з липня 2008 по вересень 2011 року Сергій Ярошенко перебував у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку.

Вийшов на службу – і знову неодноразово притягувався до дисциплінарної відповідальності. Як результат – неповна посадова відповідність, і в січні 2013 року майора Ярошенка правоохоронці знову звільняють з міліції.

А через два місяці сталася трагедія, яка не скоро забудеться в Борзні. Розпочалася вона ще в липні 2012 року, коли мати потерпілої працювала продавцем в магазині, який належить батьку Ярошенка. Той платив поганенько, а вимагав працювати на повну. Мабуть тому матір постраждалої й попутав лихий, і вона поцупила з магазину картки поповнення мобільного зв’язку. Суд зобов’язав жінку виплатити 750 гривень штрафу.

Того злощасного дня Сергій Ярошенко згадав, що дотепер не отримав гроші за вкрадене. Невідомо як там розгорталися події, це справа слідства, але в результаті різанини загинула ненароджена дитина, а молода жінка зазнала тяжких тілесних ушкоджень. Після цього отямився Ярошенко, але пізно, тож намагався утекти подалі від міліції, але всього за декілька годин працівники карного розшуку за підтримки “Беркуту” затримали різуна вже за межами Борзни. Тепер багато борзнянців сподівається, що нарешті довго не побачать цього Ярошенка, який уже так їм усім допік.


Сергій Борзенський

Останні новини Чернігівщини

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.

 У службі зайнятості запроваджують нову модель надання послуг

У службі зайнятості запроваджують нову модель надання послуг 13:01

Задля покращання сервісного обслуговування шукачів роботи і роботодавців службу зайнятості модернізують.Наступного року в її діяльності очікується чимало змін. Про те, які новації буде впроваджено та як зміниться робота фахівців служби зайнятості, йшлося на дводенному семінарі-навчанні, що проходить 7-8 грудня в Чернігівському обласному центрі зайнятості.

Про стан проїзду на ранок 8 грудня та зняття обмежень на дорозі Н-27

Про стан проїзду на ранок 8 грудня та зняття обмежень на дорозі Н-27 12:55

Минулої доби 7 грудня по області з вечора спостерігались опади у вигляді мокрого снігу. Для розчистки та обробки покриття протиожеледними матеріалами з ночі до ранку 8 грудня було задіяно: - 60 механізмів; - 69 працівників дорожніх організацій.

Щодо орендної плати за землю при переході права власності на нерухоме майно, розташованого на орендованій попереднім власником такого майна земельній ділянці

Щодо орендної плати за землю при переході права власності на нерухоме майно, розташованого на орендованій попереднім власником такого майна земельній ділянці 12:50

Земельним кодексом України (далі – ЗКУ) та Законом України «Про оренду землі» (далі – Закон) визначено, що у разі набуття права власності на об’єкт нерухомого майна (жилий будинок (крім багатоквартирного), іншу будівлю або споруду), об’єкт незавершеного будівництва, розміщений на земельній ділянці, що перебуває в оренді у попереднього власника, до набувача одночасно переходить право оренди земельної ділянки, на якій розміщений такий об’єкт, в обсязі та на умовах, встановлених для попереднього власника такого об’єкта (част. 3 ст.120 ЗКУ, част.3 ст.7 Закону).

Робота, про яку мріяла…

Робота, про яку мріяла… 12:47

Знайомтеся, це – медична сестра сільської школи Вікторія Ніколенко. За фахом – фельдшерка, проживає в Чернігові й до своїх маленьких і старших пацієнтів приїздить у Киїнку з міста.