Журналісти та активісти Чернігівщини здобували знання у галузі боротьби з корупцією
Представники активної громадськості та журналісти Чернігівщини пройшли навчання в Антикорупційній Школі, яка проходила в еко-комплексі «Голубі озера» з 20 по 23 липня.

Школа проходила в рамках проекту «Сприяння імплементації антикорупційної реформи в Чернігівському регіоні».
Протягом всіх днів навчань, учасники школи підвищували свою мотивацію та компетентність у контролі за антикорупційною реформою та здобували знання у галузі боротьби з корупцією на місцевому рівні.
Школа підготувала фахівців, які опановували нові для себе навички, а саме: можливості моніторингу декларацій чиновників, роботі з відкритими джерелами інформації та реєстрами, яким чином можна використовувати сайти органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, веб – портал публічних коштів, електронні системи, реєстри, соціальні мережі для моніторингу та проведення незалежних журналістських розслідувань.
Разом з експертами учасники школи вчилися писати зразки запитів та звернень, аналізували роботу он-лайн платформи ДФРР, оцінювали проекти, що реалізовувалися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Чернігівському регіоні, а також визначали основні особливості роботи антикорупційних органів України.
Всі залучені експерти та тренери - Володимир Тарнай, Гюнель Бабакішієва, Гліб Канєвський, Римма Олексенко, Олександр Назаренко, Сергій Нестеренко, Олександр Підгорний - доклали максимум зусиль для досягнення основної мети Антикорупційної школи – посилити спроможність активістів здійснювати моніторинг впровадження антикорупційної реформи та налагодити місцевий контроль за реалізацією реформи в регіоні.
Під час Антикорупційної школи панувала дружня атмосфера. Як організатори, так і учасники залишилися задоволеними результатами плідної праці та новим безцінним досвідом.
Останні новини Чернігівщини
Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30
“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16
В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07
Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58
Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52
На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.