Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
За даними слідства, у лютому 2023 року директор приватного підприємства уклав договір з однією з лікарень, розташованої в селищі Козелець, щодо капітального ремонту її будівлі. В подальшому службовець, достовірно знаючи про невідповідність обсягів виконаних будівельно-монтажних робіт у проектно-кошторисній документації, підписав та видав акти приймання виконаних робіт, безпідставно включивши до них коефіцієнт складності будівельних робіт.
Застосування такого коефіцієнта призвело до завищення вартості робіт будівельних робіт на суму понад 215 тис. грн.
Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту та з метою відшкодування завданих збитків накладено арешт на транспортний засіб підозрюваного.
Досудове розслідування здійснюється слідчими ВП № 1 Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області за оперативного супроводу СКП ВП № 1 Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.