Артисти Міського палацу культури привітали смт Десна із Днем народження
У п’ятницю 1 листопада творча команда Міського палацу культури привітала із Днем селища Десна жителів цього населеного пункту, відомого усій Україні.

Програма, яка включала у себе виступи фольклорних колективів, солістів, акробатів та балету – сподобалася деснянцям. Після завершення концерту артистам МПК ще кілька хвилин глядачі аплодували та вигукували «браво».
Чим славне це селище міського типу? Десна – одне з небагатьох містечок, яке є закритим, бо тут розташована чи не найбільша в державі навчальна база для підготовки особового складу для різних родів Сухопутних військ України. Тобто, далеко не кожен артист легко зможе потрапити сюди.
— Саме тому було важливо зробити якісний творчий патріотичний продукт, враховуючи специфіку аудиторії (концерт відвідало не лише цивільне населення, а й військові), — пояснює режисер Міського палацу культури Сергій Макашов. – Для жителів селища співали наші кращі виконавці: фольклорні колективи «Сіверяни» та «Калита», виконавці Анжеліка Гальчук, ваш покірний слуга Сергій Макашов та Алла Гаркуша, виступав наш балет та спортивно-циркова студія «Тріумф».
Ольга Коцур, учасниця гурту «Калита» зізнається – такої приязної публіки, як у смт Десна – ще пошукати.
— Ми представили глядачам наші чернігівські пісні, зокрема, дві вокально-хореографічні композиції «Ой побреду побреду» та «Ой за гори вітер дув». Виступали з балетом та гуртом «Сіверяни». Нас так тепло сприймали. Люди аплодували, кричали «браво». Деякі глядачі навіть казали, що «ви так гарно співаєте наче під фонограму» (сміється). Але яка ж фонограма, коли баян наживо звучить? Тому треба частіше показувати людям чернігівський фольклор, привчати їх до культури рідного краю. Бо це не лише естетика, а й виховання.
Окрему подяку за старання чернігівських артистів та любов до свого глядача висловила і Деснянська громада. Зауважимо, що цього року смт Десна відзначила вже 60-ту річницю.
Останні новини Чернігівщини

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу "Неймовірні села України 2022" 16:04
Село Тупичів Чернігівської області знаходиться на кордоні з країною-агресором росією. Відстань до пункту перетину — 53,5 км. В перший день війни о 12:20 село було вже окуповане ворогом.

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської 15:59
Дитячий будинок сімейного типу Тригубенків, в якому виховуються 10 дітей, позбавлених батьківського піклування, за потребою отримала під першої леді пральну машину, два планшети й телефон.

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи 15:48
На кордоні з рф у межах Чернігівської та Сумської областей росія продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил, а саме в прикордонних районах Брянської та Курської областей.

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії 15:43
П'ять громад Чернігівщини (Корюківська, Сновська, Новгород-Сіверська, Городнянська) визначені місцями проведення бойових дій. В області ані дня без обстрілів: мінометних і артилерійських по прикордонних населених пунктах або ж подалі, як-от до Десни чи Прилук, ракетами.
На Чернігівщині прикордонники знайшли диск із документами військової частини рф, яка брала участь у війні проти України 15:20
На носії знаходиться більше сотні гігабайт даних про зенітно-артилерійський підрозділ рф з-під москви: штатно-посадовий розпис з біографіями російських військових, технічна документація озброєння та військової техніки.