Шляхи трансформації бібліотек в умовах децентралізації
29 листопада в Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва зібралися фахівці бібліотечної справи області, які постійно співпрацюють з юнацтвом та молоддю на обласну школу професійної майстерності бібліотечних працівників «Шляхи трансформації бібліотек в умовах децентралізації».

З привітальним словом до присутніх звернулися: Марина Латамарчук – директор Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва та Наталія Колозіна – провідний методист Чернігівського організаційно-методичного центру контролю і технічного нагляду закладів культури і туризму.
З цікавими презентаціями з досвіду колег виступили Марина Прядко (Обласний молодіжний центр), Ольга Костенко – заступник директора ЧОБЮ.
Планування роботи є пріоритетним напрямком діяльності кожної установи. Це «візитна картка» , яка відображає основні функції та напрямки роботи.
Креативні методи і форми планування – важливий фактор формування іміджу бібліотеки. Для ефективності роботи бібліотеки, працівники повинні активніше вишуковувати різні ресурси та форми роботи для інноваційного просування читання та книги. Своїми напрацюваннями та досвідом з колегами поділились провідні фахівці Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва: Лариса Почепня, Тамара Касаткіна, Людмила Кравченко, Валерій Помаз, Надія Заваліна.
Учасникам школи було цікаво почути інформацію про роль бібліотек в умовах децентралізації, про роботу молодіжного інформаційно-консультативного центру, що діє при ЧОБЮ, про екологічне просвітництво, познайомитись з креативними формами проведення різноманітних заходів, присвячених пам’ятним датам в 2018 році, ведення профілю бібліотеки в соціальних мережах. Ось так динамічно, інформаційно наповнено пройшло навчання бібліотекарів області.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.