Навчання на тему "Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів"
16 квітня в аудиторії №3 у приміщенні адмінбудинку Чернігівської обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів».
Початок засідання о 10.00.
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.
До обговорення запрошуються представники районних та обласної ради регіону.
Програма навчань передбачає обговорення проблемних питань із зазначеної теми та шляхи їх вирішення. Також аналізуватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.
Фахова майстерня проводитиметься в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.
Зареєструватись на навчання можна за номером телефону 044-484-05-64 або написавши на адресу електронної скриньки uaror@ukr.net. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.
Останні новини Чернігівщини
У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02
На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.
Поліція затримала причетного до підпалу автомобіля у Ніжинському районі 08:32
Вночі 30 червня до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля в місті Борзна Ніжинського району.
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.