Вебінар “Як знайти туристичну родзинку в своїй громаді”.
02 жовтня 2025 року відбудеться вебінар “Як знайти туристичну родзинку в своїй громаді”. Захід відбувається в рамках співпраці громадського об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” з Чернігівською обласною військовою адміністрацією.
Під час заходу будемо шукати відповіді на такі питання:
Як знайти туристичні родзинки в громаді?
Хто заробляє на туризмі і скільки?
Чи «світить» туризм вашій громаді, якщо там не народився Шевченко?
Спікеркою буде Вікторія Неруш – громадська діячка, заступниця голови ГО «Спілка жінок Менщини», керівниця туристичних, мистецьких проектів, начальниця відділу освіти, культури та туризму Корюківської районної військової адміністрації.
До навчання запрошуються спеціалісти/ки органів місцевого самоврядування, відповідальні за розвиток туризму, розробку та реалізацію стратегій економічного розвитку громади, залучення інвестицій та співпрацю з міжнародними партнерами, а також всі зацікавлені.
Дата та час проведення: 02 жовтня 2025 року, 15:00 - 16:30.
Формат проведення навчання: онлайн, на платформі Zoom
Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися до кінця дня 30 вересня 2025 року за посиланням https://forms.gle/G6vNKKPAJz1JQ9ET9
Зареєстровані учасники отримають посилання для участі в заході. (Перевіряйте, будь ласка, папку спам, часто запрошення потрапляють туди)
Захід відбувається в рамках співпраці громадського об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” з Чернігівською обласною військовою адміністрацією для спільної реалізації обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Чернігівська громада»
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.