Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 лютого, 18:27:48

Арт-проект "Завтра належить нам" від МБФ імені Вадима Нестерчука

22.10.2017   11:00Агенцiя

Арт-проект «Завтра належить нам» відбудеться в неділю 22 жовтня 2017 року в культурно-діломову центрі «Світогляд»
Початок – о 11:00.

Ми пропонуємо Вам відвідати яскраву зустріч з нашими маленькими дітками переможцями та їхніми батьками.
Захід буде відбувати з 11:00 до 14:00 у Світогляді (просп. Перемоги, 108а). Це свято дасть можливість відпочити батькам та їхнім дітям від повсякденності. Більше того ЗАВТРА належить їм, адже вони його вибороли! Шлях діток та їхніх батьків не легкий, але попереду чекає лише перемога над хворобою та щасливе майбутнє!

Для дитячої програми ми підготували аквагрим від Оксани Пирнеу та Сергія Гончаренка, розпис імбирного печива, пісочна анімація з Маргаритою Таішевою, фокуси від Влад Дробязко, акробатичні номери від спортивно-циркової студії «Тріумф» та студії свят «Александрина».
Партнерами заходу стали компанія «Explosion Life» та її директор Ярослав Піліпчук, «Дитяча планета», культурно-діловий центр «Світогляд» та особисто Вікторія Александрова, магазин іграшок «Шкет», фотограф Марія Домашенко, депутатки міської ради Наталія Хольченкова та Наталія Осіковська, дизайн Юлії Красновід, ведучий Сергій Семененко.

Організатором акції «Творити, щоб жити!» є Міжнародний благодійний фонд Вадима Нестерчука в рамках проекту «Онко_Метелики».

Запрошуємо до висвітлення арт-проекту!

Тільки разом ми – сила!

Контактна особа – Тетяна Шурубура, 067-859-11-27;
https://vk.com/id27222198
https://www.facebook.com/vechnost.ta?fref=ts
Сайт МБФ імені Вадима Нестерчука http://fondvn.org/

Останні новини Чернігівщини

Відбулись урочистості з нагоди 19-ї річниці створення Спеціального авіаційного загону ДСНС України

Відбулись урочистості з нагоди 19-ї річниці створення Спеціального авіаційного загону ДСНС України 14:56

22 лютого в Ніжині відбулися офіційні урочистості з нагоди 19-ї річниці створення Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Чернігівські бійці лікуються в Трускавці

Чернігівські бійці лікуються в Трускавці 14:49

Майже вісімдесят років на Львівщині працює Центр медичної реабілітації та санаторного лікування Міністерства оборони України «Трускавецький».

Обережно, шахрайські афери!

Обережно, шахрайські афери! 12:13

Незважаючи на численні застереження правоохоронців, мешканці Прилуччини (особливо люди похилого віку) продовжують потрапляти у тенета шахраїв.

Про новації Мін'юсту говорили на семінарі з секретарями та керівниками апаратів територіальних громад Чернігівщини

Про новації Мін'юсту говорили на семінарі з секретарями та керівниками апаратів територіальних громад Чернігівщини 12:02

22 лютого начальником Управління державної реєстрації В’ячеславом Хардіковим, начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Юлією Орєшкіною, начальником відділу з питань нотаріату Оксаною Железняк було прийнято участь у проведенні семінару для секретарів та керівників апаратів об’єднаних територіальних громад Чернігівщини на тему: «Організація роботи ради та виконкому об’єднаної територіальної громади», проведеному в Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Які переваги отримає Чернігівщина від впровадження Національної транспортної стратегії

Які переваги отримає Чернігівщина від впровадження Національної транспортної стратегії 10:03

Громадське обговорення проекту Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року відбулося 22 лютого в обласній державній адміністрації. Символічно, що дата заходу співпала з днем прийняття цього документу Кабінетом Міністрів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини