Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі
17 вересня в рамках робочого візиту директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик та начальник управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту Юрій Сухомлин відвідали Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка та ознайомились з ходом реконструкції будівлі із застосуванням заходів теплореновації.

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка розташований в центральній частині міста, належить до охоронної історично-культурної зони. Збудований у 50-х роках минулого сторіччя. Приміщення театру на даний час є одним з провідних закладів культури, який може розмістити 807 глядачів.
Проте приміщення перебуває в неналежному стані по теплозбереженню. Потребує невідкладного впровадження енергозберігаючих технологій (заміна віконних блоків і дверей приміщення).
Проєктом передбачено заміну вікон та дверей на металопластикові, що сприятиме зменшенню витрат теплової енергії для опалення закладу та економії бюджетних коштів.
Встановлення нових склопакетів і дверей дозволить стабілізувати мікроклімат в приміщеннях театру та зменшити витрати теплової енергії. Загалом заміна вікон, дверей, утеплення відкосів дозволить підвищити температуру в приміщеннях приблизно на 5-7 градусів та зменшити енергоспоживання майже на 20%.
Загальна кошторисна вартість проєкту становить 4,2 млн гривень. У 2018 році об’єкт фінансувався за кошти ДФРР, проте частина фінансування проєкту передбачалась за кошти спеціального фонду, які до області не надійшли.
У поточному році на завершення проєкту передбачено 2,1 млн грн, у т.ч. 1,9 млн грн – кошти ДФРР.
Останні новини Чернігівщини
Е-сервіси, штучний інтелект та євроінтеграція: в ДПС розповіли про перші кроки спільного проєкту з Естонією 11:30
Перші підсумки співпраці ДПС та Естонського податкового та митного комітету у рамках Меморандуму обговорили керівники відомств Леся Карнаух та Райго Уукківі під час засідання Керівної ради спільного проєкту «Підтримка цифровізації податкового адміністрування ДПС».
У Чернігові жінку судитимуть за збут психотропних речовин 11:27
Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно жительки м.Чернігова, яка організувала збут особливо небезпечних психотропних речовин на території міста.
Чернігівщина доєдналася до 8-го Всеукраїнського забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 11:24
Понад 500 учасників зібралися в одному з парків обласного центру зранку 30 серпня, у проміжку між повітряними тривогами, щоб пробігти дистанцію, присвячену загиблому Герою чи Героїні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.
Актуалізувати потреби та ознайомитися зі зробленим: Чернігівщину відвідали представники «Партнерства за сильну Україну» 11:17
Програма «Партнерство за сильну Україну» розпочала працювати в Чернігівській області ще у квітні 2022 року. Спершу зусилля були спрямовані на розмінування та очищення територій від вибухонебезпечних предметів, а також на підтримку місцевих органів влади у відновленні ключових послуг.