Врожайні на зілля дні...
Врожайними на вилучену наркотичну речовину стали для прикордонників останні вихідні дні.
					Спочатку 24 серпня в пункті пропуску «Нові Яриловичі», при оформленні на виїзд з України автомобіля «Опель» службова собака в особистих речах 30-річного громадянина Республіки Білорусь виявила сіро-зелену речовину рослинного походження загальною вагою 2 грами.
26 серпня спочатку вранці в пункті пропуску «Нові Яриловичі» в рейсовому автобусі «Гомель - Київ» в особистих речах 20-річного громадянина Республіки Білорусь службова собака виявила сіро-зелену речовину рослинного походження загальною вагою 5 грамів.
Надвечір, вже в пункті пропуску «Славутич», при оформленні на виїзд з України автомобіля «Шкода» у пасажира, 34-річного громадянина України, в барсетці службова собака виявила тубус з сіро-зеленою речовиною рослинного походження загальною вагою 3 грами.
А на завершення в пункті пропуску «Нові Яриловичі» в рейсовому автобусі «Київ - Гомель» під сидінням 53-річного громадянина України, службова собака виявила паперовий згорток з сіро-зеленою речовиною рослинного походження загальною вагою 2 грами.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.
Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05
Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.
Співпраця з роботодавцями триває 16:10
«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.