Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 червня, 05:13:19

Патрульні виявили вантажівки із львівським сміттям. ФОТО

19.07.2018   19:40Агенцiя

18 липня на автодорозі М-01 поблизу села Гарбузин екіпаж патрульної поліції виявив чотири великих вантажівки із реєстрацією Львівського регіону.

Пам’ятаючи про непоодинокі випадки незаконного завезення на територію Чернігівщини побутових відходів, поліцейські вирішили поспілкуватися з водіями фур.

З’ясувалося, що автомобілі дійсно завантажені побутовими відходами. Хоча за документами вантаж оформлений однією з київських фірм, самі водії не заперечували, що везуть львівське сміття і збираються вивантажити його на полігоні поблизу Козельця.

Присутній на місці представник Державної екологічної інспекції в Чернігівській області після перевірки документів та встановлення всіх обставин заборонив вивантажувати сміття на козелецькому полігоні для захоронення твердих побутових відходів.

Патрульні супроводжували вантажівки до межі Чернігівської та Київської областей, звідки вони й приїхали.


Патрульна поліція Чернiгівської області

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини