Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 09:39:15

За позовом прокурора більш ніж у 50 разів орендарю збільшено плату за землю

24.05.2017   07:53

Чернігівським районним судом задоволено позов прокуратури області до фізичної особи, яка за використання з 2011 року понад 22 га земель на території Довжицької сільської ради сплачувала орендну плату, що не відповідала мінімальному розміру, встановленому законодавством.

Незважаючи на проведення ще у 2016 році нормативної грошової оцінки, землекористувач заходів до приведення договорів оренди у відповідність з вимогами законодавства не вжив, у зв'язку з чим прокуратурою області пред’явлено до суду позов про визнання цих правочинів недійсними.

Відтак, завдяки вжитим прокуратурою заходам представницького характеру до місцевого бюджету територіальної громади щорічно додатково надходитиме майже 18 тис грн замість 311 грн, як було визначено угодою.

Випадки, коли орендна плата за землю є необґрунтовано заниженою  непоодинокі.

Саме тому, в межах представницьких повноважень відповідно до ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», органи прокуратури області звертаються до суду з позовами про внесення змін до договорів оренди землі, в частині її актуальної нормативної грошової оцінки та відповідної ставки орендної плати, або визнання таких правочинів недійсними.
                                                    
Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Прозора організація залізничних перевезень – суттєво знизить витрати зерновиробників

Прозора організація залізничних перевезень – суттєво знизить витрати зерновиробників 09:01

Голова обласної держадміністрації Андрій Прокопенко разом із першим заступником голови ОДА Віталієм Загайним провели зустріч із підприємцем Віктором Кияновським та членом логістичного комітету Європейської Бізнес Асоціації Юрієм Щукліним.

Піхотинці вчилися штурмувати будівлі

Піхотинці вчилися штурмувати будівлі 08:45

Військовослужбовці 72 окремої механізованої бригади в рамках програми бойової підготовки вчилися вести бойові дії в урбанізованій місцевості, зокрема це бій в населеному пункті, штурм будівель тощо.

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон 08:24

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» спільною прикордонно-митною оглядовою групою у мікроавтобусі «FORD», під обшивкою передніх дверцят, виявлено 420 пачок цигарок без акцизних марок білоруського виробництва.

Чернігівщина розпочала жнива

Чернігівщина розпочала жнива 08:14

В поле вийшов перший комбайн на збирання озимої пшениці.