Поблизу с. Ульянівка затримано браконьєрів
За даним фактом співробітниками Чернігівського районного відділення поліції ГУ Національної поліції в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження.
12 березня о 0.10 працівниками Чернігіврибоохорони спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Чернігівській області під час проведення рибоохоронного рейду на р.Десна поблизу с.Ульянівка, Чернігівського району, Чернігівської області затримано місцевих мешканців громадян М. та Д., які здійснювали лов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову риби – сіткою порожевою, при цьому виловили риби цінних видів: лящ – 42 шт., в’язь – 1 шт., плоскирка – 1 шт., загальною вагою 38,4 кг, чим завдали збитків рибному господарству України на 7310 грн.
Складені протоколи про адміністративні правопорушення направлені до Чернігівського районного суду для притягнення правопорушника до відповідальності згідно чинного законодавства.
Останні новини Чернігівщини
У Ніжині слідчі поліції скерували до суду обвинувальний акт щодо водія, який спричинив смертельну ДТП 13:17
Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління Чернігівської області завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 46-річного чоловіка, який здійснив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині.
Чернігівська політехніка – серед 10 українських університетів, які готуватимуть фахівців із безбар’єрності 12:46
Міністерство розвитку громад та територій затвердило освітні програми підвищення кваліфікації для фахівців із безбар’єрності, які розробили 10 українських університетів.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного, який завдав ножових поранень своєму знайомому 12:15
У Носівці поліцейські затримали чоловіка, який під час конфлікту на ґрунті спільного вживання алкоголю тяжко поранив ножем свого знайомого. Потерпілого госпіталізували, а зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 11:34
23 березня, близько 13-ї години, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ поблизу села Зруб сталась ДТП.
Дві лікарні Чернігова отримали 44 сучасні ліжка інтенсивної терапії від американських партнерів 10:52
Допомога надійшла в обласну та другу міську лікарні від Міжнародного Благодійного Фонду «Підтримка Лікарень України» (Support Hospitals in Ukraine Foundation, США).