Міліція Чернігівщини працює в штатному режимі
До уваги жителів Чернігівщини

Патруль ДПС
Міліція Чернігівщини працює в штатному режимі, виконує свої функціональні обов'язки по забезпеченню правопорядку в регіоні.
Керівництво підрозділів і служб УМВС знаходиться на робочих місцях. Особовий склад органів та підрозділів міліції Чернігівщини працює над розкриттям та профілактикою злочинів, забезпечує громадський порядок та виконує інші функції міліції для стабільного правопорядку в нашій області.
Начальник Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Михайлик Олександр Григорович написав рапорт про звільнення з органів внутрішніх справ за власним бажанням. До підписання наказу МВС України про звільнення з ОВС він продовжує виконувати обов'язки начальника УМВС в області.
Міліція нагадує громадянам, що кожного дня в приміщенні Чернігівського міського відділу внутрішніх справ (вул. Шевченка, 13) відбувається інструктаж особового складу міліції перед заступанням на службу. Звертаємось до небайдужих громадян з активною життєвою позицією для спільного несення служби з охорони громадського порядку у складі патрулів.
Щоденне патрулювання триває також в Ніжині, Прилуках та інших великих районних центрах Чернігівщини.
Також нагадуємо, якщо ви стали свідком правопорушення або злочину негайно телефонуйте за телефоном 102 для оперативного реагування правоохоронних органів.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.