Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 03:07:03

У Чернігові активісти почали підписувати ямки та вибоїни на дорогах. ФОТО

12.09.2013   19:33

Минулого року у Єкатеринбурзі креативні хлопці розмалювали розбиті дороги портретами міських чиновників, які відповідали за ремонт цих самих доріг.

Наступного дня на дорогах працювали бригади ремонтників, які ретельно змивали фарбу та латали асфальт.

Чернігів також не може похвалитися якістю доріг. Хоча їх практично постійно ремонтують. І гроші на них виділяють. Проте постійно чогось не докладають в той асфальт: чи то душі, чи то асфальту, чи то грошей? Не зрозуміло. Можливо зірки не сходяться та погода не сприяє. Але факт залишається фактом: розбиті дороги, порепані тротуари, ямки та вибоїни всюди.

Чого чернігівці не робили аби привернути увагу до проблеми: і квіти у вибоїни садили, і на підборах бігали, і біля міськради дефіле у чоботах влаштовували.

А у вересні в місті активісти почали обводити ямки та вибоїни на дорогах білою фарбою та оздоблювати написами «Тут вкрали!», «Яма існує за підтримки міського голови». Така акція проходить в рамках всеукраїнської кампанії «Тримай вора з Автодора», організованої Демальянсом. За словами організаторів щороку міська влада витрачає мільйонні кошти на ремонти доріг міста. Щороку вони все гірші. Фахівці називають дві основні причини поганого стану доріг після їх неодноразових ремонтів: не дотримання технологічних умов укладки та використання неякісних складових асфальту (бітум, щебінь і т.д.).

Цікаво, яким ще способом можна боротися за якість доріг та тротуарів?

Фото ЧОО ПП "ДемАльянс" та сайту "За рулем"

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини