Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 09:11:03

Ліки від благодійників

18.11.2011   15:00

18 листопада у приміщенні Чернігівського центру медіко-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження” відбулася благодійна акція – передача препарату “Диспорт” для лікування дітей з дитячим церебральним паралічем від фірми “Ipsen Pharma”, яка вже понад 75 років успішно працює у сфері охорони здоров’я більш ніж у 110 країнах світу.

Чернігівський центр медіко-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”

Чернігівський центр медіко-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”

У благодійному заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, президент Всеукраїнської громадської організації “Свобода руху для щасливого дитинства” Олег Андрійчук, керівництво управління охорони здоров’я ОДА, головні лікарі дитячих поліклінік м.Чернігова, батьки, діти та дитячі неврологи міста.

Від імені представництва фірми “Ipsen Pharma” Олег Андрійчук передав 10 флаконів препарату “Диспорт”, на загальну суму 40 тисяч гривен, директору центру “Відродження” Василю Пасічнику. У свою чергу Василь Пасічник подякував владі, громадській організації, Партії регіонів та висловив сподівання на подальшу співпрацю з фірмою “Ipsen Pharma”.

Застосування препарату “Диспорт”, який офіційно зареєстрований в Україні є технічно простим, безпечним та ефективним методом допомоги хворим на ДЦП. Його використання та диференційоване розслаблення м’язу дозволяє більш ефективно провести комплекс реабілітаційних заходів, у результаті чого хвора дитина швидше повертається до повноцінного життя.

Дитячий церебральний параліч є однією з основних причин дитячої неврологічної інвалідності. На сьогоднішній день в області на диспансерному обліку перебуває 428 дітей з ДЦП. Комплексна реабілітація хворих дітей на ДЦП відбувається у центрі “Відродження”. Цей заклад оснащений сучасним реабілітаційним обладнанням, залом лікувальної фізкультури та хореографії, тренажерним та музичним залом, 15 медичними кабінетами, іншими приміщеннями для проведення усіх необхідних процедур, що забезпечують комплексну реабілітацію та повертають дитину у суспільство.

По завершенню благодійного заходу гості мали змогу ознайомиться з роботою закладу реабілітації детальніше, а Віктор Тканко оглянув будівництво нового корпусу центру “Відродження” та поспілкувався з будівельниками. Під час розмови зазначалося, що до кінця поточного року необхідно використати субвенцій на суму в 2 мільйона гривен. Будівельні роботи на цьому важливому об’єкті проводить ТОВ “Сівербуд”.

Останні новини Чернігівщини

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna 09:00

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna, 2 млн доз якої ми отримали від уряду США в межах глобальної ініціативи COVAX

31 липня відзначається День безпородної собаки

31 липня відзначається День безпородної собаки 08:30

Вважається, що безпородні собаки мають краще, ніж у породистих собак, здоров'я. Ці липневі заходи у третьої декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь 20:19

29 липня о 16:37 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що неподалік с. Количівка Іванівської територіальної громади Чернігівського району до недіючого каналізаційного колодязя, глибиною близько 3-х метрів, потрапила собака.

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою 20:17

Тренінговий центр поліції Чернігівщини провів чергові навчальні збори для інструкторів з особистої безпеки та фахівців у галузі тактичної підготовки з 18 областей України.