Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 11:03:08

Ліки від благодійників

18.11.2011   15:00

18 листопада у приміщенні Чернігівського центру медіко-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження” відбулася благодійна акція – передача препарату “Диспорт” для лікування дітей з дитячим церебральним паралічем від фірми “Ipsen Pharma”, яка вже понад 75 років успішно працює у сфері охорони здоров’я більш ніж у 110 країнах світу.

Чернігівський центр медіко-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”

Чернігівський центр медіко-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”

У благодійному заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, президент Всеукраїнської громадської організації “Свобода руху для щасливого дитинства” Олег Андрійчук, керівництво управління охорони здоров’я ОДА, головні лікарі дитячих поліклінік м.Чернігова, батьки, діти та дитячі неврологи міста.

Від імені представництва фірми “Ipsen Pharma” Олег Андрійчук передав 10 флаконів препарату “Диспорт”, на загальну суму 40 тисяч гривен, директору центру “Відродження” Василю Пасічнику. У свою чергу Василь Пасічник подякував владі, громадській організації, Партії регіонів та висловив сподівання на подальшу співпрацю з фірмою “Ipsen Pharma”.

Застосування препарату “Диспорт”, який офіційно зареєстрований в Україні є технічно простим, безпечним та ефективним методом допомоги хворим на ДЦП. Його використання та диференційоване розслаблення м’язу дозволяє більш ефективно провести комплекс реабілітаційних заходів, у результаті чого хвора дитина швидше повертається до повноцінного життя.

Дитячий церебральний параліч є однією з основних причин дитячої неврологічної інвалідності. На сьогоднішній день в області на диспансерному обліку перебуває 428 дітей з ДЦП. Комплексна реабілітація хворих дітей на ДЦП відбувається у центрі “Відродження”. Цей заклад оснащений сучасним реабілітаційним обладнанням, залом лікувальної фізкультури та хореографії, тренажерним та музичним залом, 15 медичними кабінетами, іншими приміщеннями для проведення усіх необхідних процедур, що забезпечують комплексну реабілітацію та повертають дитину у суспільство.

По завершенню благодійного заходу гості мали змогу ознайомиться з роботою закладу реабілітації детальніше, а Віктор Тканко оглянув будівництво нового корпусу центру “Відродження” та поспілкувався з будівельниками. Під час розмови зазначалося, що до кінця поточного року необхідно використати субвенцій на суму в 2 мільйона гривен. Будівельні роботи на цьому важливому об’єкті проводить ТОВ “Сівербуд”.

Останні новини Чернігівщини

Проведено позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду ОНПС

Проведено позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду ОНПС 09:25

24 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

Чернігівщина готується до осінньо-зимового сезону

Чернігівщина готується до осінньо-зимового сезону 09:16

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Андрія Подорвана прийняла ряд важливих рішень щодо підготовки області до осінньо-зимового сезону.

Реєстрація місця проживання малюка під час отримання свідоцтва: чернігівцям надано 757 послуг

Реєстрація місця проживання малюка під час отримання свідоцтва: чернігівцям надано 757 послуг 09:04

Сучасні сервіси від Міністерства юстиції України покликані покращувати та робити більш комфортними свої послуги, створюючи для громадян найкращі умови для їх отримання.

У Чернігові напередодні Дня міста політичні партії роздавали лампочки та катали виборців на повітряній кулі

У Чернігові напередодні Дня міста політичні партії роздавали лампочки та катали виборців на повітряній кулі 08:55

Напередодні Дня міста, яке цього року в Чернігові не святкуватимуть через COVID-19, активізувались політичні партії. Представники партій проводили масові заходи, свята для дітей, роздавали повітряні кульки, залучали до участі у програмі енергоефективності й катали на повітряній кулі, вимірювали температуру тіла та рівень кисню у крові. Найактивніше зустрічалась символіка партій «Рідний Дім» та «За Майбутнє». Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.