Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 02:20:05

Сесія Прилуцької міськради: змінили секретаря, призначили заступників, прийняли частину бюджету

23.05.2022   22:39Агенцiя

20 травня у Прилуцькій міській раді відбулася 18 позачергова сесія 8 скликання. До неї долучилися 25 із 34 депутатів.

До неї долучилися 25 із 34 депутатів. Серед основних рішень – зміна секретаря Прилуцької міської ради, призначення трьох нових заступників міського голови, нового складу виконавчого комітету та прийняття частини бюджету.

Порядок денний сесії сформували понад 20 питань.

Першим депутати підтримали рішення щодо дострокового припинення повноважень секретаря Прилуцької міської ради. З 29 січня 2021 року цю посаду обіймав депутат від Європейської Солідарності Сергій Чміль.

Шляхом таємного голосування новим секретарем Прилуцької міської ради обрали депутата з фракції "Слуга Народу" Романа Гоголя. Це рішення підтримали 22 депутати.

Серед кадрових рішень сесії – затвердження трьох заступників міського голови з питань виконавчих органів ради. На посаду заступника міського голови у сфері інвестиційної діяльності затвердили депутата від фракції «Наш Край» Євгенію Авер’янову, заступника з питань молоді та спорту - Наталію Кривохижу, новим заступником з питань ЖКГ став депутат від ВО «Батьківщина» Володимир Мазуренко. Дві перші посади в Прилуцькій міській раді нові.

Також депутати проголосували за новий склад виконавчого комітету.

На 18 сесії депутати прийняли частину бюджету, зокрема в частині оплати праці працівникам закладів бюджетної сфери та капітальні видатки на благоустрій міста.

Ось які суми озвучила заступник начальника фінансового управління міської ради Тетяна Костецька.

«На фінансову підтримку КП ТК Прилуки (комунальний телеканал) – 450 тисяч, КП Міськсвітло – 420 тисяч, КП КХП Шкільний – 859 тисяч, програма «На варті чистоти і порядку» (передбачає встановлення камер відеоспостереження) – 333 тисячі, громадська вбиральня – 200 тисяч, утримання безпритульних тварин – 405 тисяч, реконструкція системи киснепостачання в лікарні – 5 млн. 900 тисяч, територіальна оборона – 5 млн.».

На утримання доріг в бюджеті запланували 2 млн. 900 тисяч, 600 тисяч гривень - на облаштування одного із протирадіаційних укриттів. Зі слів начальника ЖКГ Олега Созінова такі роботи планують на 14 об’єктах, на 4 вже розроблена проектно-кошторисна документація.

Суспільне.Чернігів

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини