Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 02:57:59

Польські гміни підтримують громади Чернігівщини

17.02.2022   09:52Агенцiя

Міська рада гміни Бжостек (підкарпатське воєводство, Польща) висловила свою солідарність із Україною та підтримку громадам Чернігівщини перед загрозою зі сторони Росії.

Окремо польські депутати звернулися до партнерських громад – Батуринської та Плисківської. Таке рішення вони ухвалили одноголосно, незалежно від партійної приналежності, на черговій сесії ради, що проходила 16 лютого під головуванням бурмістра Войцеха Станішевського.

 

"Міська рада та жителі ґміни Бжостек висловлюють глибоку стурбованість політичною ситуацією, що має місце на українсько-російському кордоні. Небезпеку військових дій у цій частині Європи ми сприймаємо зі страхом та невірою, тим більше, що це може вплинути на країни, які так сильно постраждали від Другої світової війни. Наш неспокій додатково посилюється тим, що потенційна загроза стосується наших партнерських громад – Батуринської та Плисківської, а також інших самоврядувань Чернігівської області, які безпосередньо межують з Російською Федерацією", - йдеться у зверненні міської ради Бжостка.

Депутати висловили свою солідарність з українським народом: "Вважаємо, що він має повне та невід’ємне право на незалежність, територіальну цілісність і самовизначення стосовно своїх союзників та напрямів розвитку. Заперечення цього права будь-ким є неприпустимим, це діаметрально відрізняється від європейських стандартів і, перш за все, порушує попередні міжнародні угоди, які гарантувала також Російська Федерація".

"Шановні мешканці та представники місцевого самоврядування громад Батурина та Плисок! У цей важкий для Вас час ми серцем з Вами. Віримо, що цей кошмар мине, а Ваше життя знову наповниться спокоєм. Прагнемо разом із Вами й надалі розвивати нашу співпрацю та діяльність на благо польсько-українського примирення. Запевняємо, що тут, у Бжостеку, у Вас є друзі, які пам’ятають про Вас та на чию допомогу й підтримку Ви можете розраховувати", - запевнили представники міської ради гміни Бжостек.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини