"Антиколомойський закон": Поляков подав більше правок, ніж "ЄС" і "Голос" разом взяті за весь час в Раді
Комітет виборців порівняв кількість правок, поданих окремими народними депутатами до так званого антиколомойського закону, із показниками окремих фракцій.

Так, найбільше правок до проекту закону №2571-д подав позафракційний Антон Поляков - 6033. Це більше, ніж всі депутати «Європейської солідарності» та «Голосу» разом взяті за весь час роботи у Верховній Раді – 5 862 правок (із них ЄС – 2567, «Голос» - 3295). А. Поляков також подав у шість разів більше правок, ніж всі позафракційні депутати – 960 проти 6033.
При цьому А. Поляков не є членом профільного комітету з цього питання, а працює в Комітеті з питань антикорупційної політики. Це ж стосується й більшості інших депутатів, які подали рекордну кількість правок. Так, Віктор Бондар (1,9 тис. правок, співголова групи «За майбутнє») є членом Комітету з питань транспорту та інфраструктури, Дмитро Чорний (1,7 тис. правок, «Слуга Народу») і Олег Дунда (1,6 тис. правок, «Слуга Народу») - Комітету з питань організації державної влади та місцевого самоврядування, Сергій Демченко (1,4 тис. правок, «Слуга Народу») – Комітету з питань правової політики.
Загалом із 7 депутатів, які подали найбільше правок, лише 2 є членами профільного комітету з питань фінансів (Ольга Василевська-Смаглюк та О. Дубінський, які раніше працювали журналістами на телеканалі 1+1).
За даними веб-сайту ВР в А. Полякова – загальна середня освіта.
«Більшість депутатів, які заспамили так званий антиколомойський закон тисячами поправок, складно назвати фахівцями в банківській сфері. Як правило, вони працюють в інших Комітетах ВР, не мають відповідної фінансової чи економічної освіти, не подавали законопроектів щодо діяльності банків раніше. Навіть, якщо поправки до закону розробляють помічники, відповідальність за їх зміст несе народний депутат, який повинен мати розуміння щодо тих речей, які він пропонує змінити в законі», - заявив голова КВУ Олексій Кошель.
«Складається враження, що перебування окремих депутатів у стінах ВР зводиться виключно до лобіювання конкретних рішень у досить вузькій сфері. В результаті деякі депутати включаються в роботу лише тоді, коли той чи інший законопроект прямо зачіпає інтереси певної групи осіб», - підсумував Кошель.
Комітет виборців України
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.