Результати опитування: третина виборців вже готова проголосувати за Владислава Атрошенка
За даними опитування, Владислав Атрошенко випереджає найближчого конкурента на 23,5% голосів.

Результати соціологічного опитування, які були презентовані 24 липня в експертному клубі “Чиста полі
Якби вибори до Верховної Ради України по 206-му округу відбулися сьогодні, то впевнену перемогу отримав би потенційний кандидат в депутати Атрошенко Владислав.
Про це свідчать результати соціологічного опитування, які були презентовані 24 липня в експертному клубі “Чиста політика” Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень.
За словами президента фонду Максака Геннадія з 12 по 16 липня в межах Новозаводського району міста Чернігова, а також Ріпкинського та Чернігівського районів було опитано 700 осіб. Теоретична похибка дослідження не перевищує 3,8%.
На запитання, якби вибори відбулися найближчої неділі, за кого з кандидатів ви б проголосували 31,5% опитаних обрали варіант Атрошенко Владислав, який наразі позиціонує себе як самовисуванець (прим. це також підтверджує паралельне соцопитування компанії Research & Branding Group, що проводилось з 16 по 23 червня 2012 року, за результатами якого рейтинг Атрошенко Владислава склав 37,5% ).
Ще 8% готові голосувати за Прокопенко Станіслава (Партія регіонів). По 3,1% опитаних віддали б свій голос за Тарасовця Юрія (на той час вважався потенційним представником партії УДАР) та Ясочко Раісу (КПУ). За потенційних кандидатів від об’єднанної опозиції Коржа Віталія (БЮТ) та Поліщука Володимира (Фронт змін) готові голосувати по 1,9% мешканців округу.
Цікаво, що Атрошенко Владислав лідирує на території всіх районів, що входять в межі округу (44,8% в Чернігівському районі, 35,5% в Ріпкинському та 22,1% на території Новозаводсього в місті Чернігів). У його найближчого переслідувача Станіслава Прокопенка відповідно 9,3%, 14%, та 5,4%.
Список об’єднанної опозиції на території 206 округу отримав би 13,9% голосів, Партія регіонів – 13,3%. Третє місце займає Комуністична партія з результатом 8,6%, УДАР набирає 5,8%. Решта партій не долають виборчий бар’єр. Не визначилися щодо партій наразі 42,5% тих респондентів, які планують взяти участь у голосуванні.
Проте самі показники в районах в межах округу значно різняться. Якщо в Чернігові та Чернігівському районі на першому місці є об’єднана опозиція, то в Ріпкинському рейтинг очолює провладна партія.
За результатами, що озвучили представники Поліського фонду, три чверті (76,1%) опитаних жителів округу №206 можуть взяти участь у виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року. Однозначно готові прийти на дільниці близько 56%. Не планують голосувати 13,3% опитаних.
PR
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.