Обговорення проекту Виборчого Кодексу України
16 червня у Чернігові в рамках серії регіональних заходів Офісу Ради Європи в Україні (Венеціанська комісія) відбувся «круглий стіл» «Регіональні публічні обговорення проекту Виборчого Кодексу України. Фінансове та матеріально-технічне забезпечення підготовки та проведення виборів».

Його учасниками стали представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, члени виборчих комісій, громадських організаці, ЗМІ.
Загальний огляд проблемних питань проекту Виборчого Кодексу України з урахуванням загальнополітичного контексту та перспектив виборчої реформи в Україні зробили Сергій Ткаченко – керівник проектів Венеціанської комісії Офісу Ради Європи в Україні, Олександр Черненко – народний депутат України, Голова підкомітету Верховної Ради України з питань виборів та референдумів, Сергій Кузнєцов – Голова відділу програм регіонального співробітництва Венеціанської комісії Ради Європи.
Головним спікером з питання «Фінансове та матеріально-технічне забезпечення підготовки та проведення виборів» став доцент кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права Національного університету «Києво-Могилянська академія» Володимир Венгер.
Дискусія точилась навколо проблем фінансування виборів з Державного бюджету України, з місцевих бюджетів, виборчих фондів суб’єктів виборчого процесу, звітності та контролю за використанням коштів з усіх цих джерел.
Представники Чернігівщини брали в ній активну участь.
За дорученням голови обласної ради Ігоря Вдовенка участь у роботі «круглого столу» взяв та подякував ініціаторам за його організацію та успішне проведення радник очільника представницького органу Чернігівщини Дмитро Никоненко.
Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату обласної рад
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).