Ігор Рибаков допоміг жінці з’їздити на могилу сина
Найстрашніша біда для батьків – втрата дитини. Десять років тому мешканка Новгорода-Сіверського Катерина Шкарпітко втратила сина Валерія.

Катерина Шкарпітко на прийомі у Ігоря Рибакова
Це сталося 9 травня 2002 року на військовому параді до Дня Перемоги у місті Каспійське під час терористичного акту, організованого ісламістами. Вибух відбувся якраз у той момент, коли колона морських піхотинців, яку очолював Валерій, проходила повз місце трагедії. Все сталося на очах у його дружини Ольги та дітей, які спостерігали за парадом у натовпі глядачів.
Бойовому офіцеру, підполковнику Валерію Шкарпітко було усього 32 роки. Його поховали на батьківщині дружини у селищі Слав"янка Приморського краю, неподалік Владивостоку.
Катерина Петрівна поїхала на похорони сина, а через рік – відвідала могилу. І вже дев’ять років вона кожного дня мріяла аби ще хоч раз навістити останнє пристанище свого синочка, доторкнутися до невеликого пагорба у далекому російському селищі. Жінка виплакала очі і все боялася, що не зможе побувати на могилі, оскільки здоров'я слабке, а дорога далека й дорога. Пенсії вистачає тільки на ліки та їжу. Де брати гроші на дорогу – Катерина Петрівна й гадки не мала. Тоді вона пішла до районної адміністрації і там їй порадили звернутися до народного депутата України Ігоря Рибакова. І коли він приїхав до Новгорода-Сіверського Катерина Шкарпітко прийшла до нього на прийом, розповіла про своє горе і попросила допомогти з квитками. Ігор Рибаков дуже перейнявся трагедією жінки і не вагаючись сказав: «Я обов’язково вам допоможу». І 9 травня, якраз на десяту річницю загибелі сина, Катерина Петрівна була у селищі Слав"янка. Жінка дуже вдячна Ігорю Рибакову за таку допомогу у здійсненні мрії і не може стримати сліз. «Ігор Олександрович поставився до мене, як до матері. Він дуже відкрита і доброзичлива людина, - говорить Катерина Шкарпітко. – Хай Господь допомагає йому у всіх справах».
На рахунку Ігоря Рибакова сотні добрих справ. Але сам він свою благодійну діяльність сприймає, як обов’язок і потребу допомагати людям.
Валентина Михайлова
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.