Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 10:53:53

Чернігівський міський голова досяг домовленості з передовим медичним центром Ізраїлю про навчання чернігівських лікарів

08.06.2017   08:52Агенцiя

6 червня, в Чернігівській міській раді підписаний Меморандум про співпрацю між нашим містом і Першим медичним центром Тель-Авіву.

Документ підписали Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та керівники Міжнародного департаменту Першого медичного центру Тель-Авіва Роман Гольдман та доктор Юрій Ранков.

Сторони домовилися про те, що ізраїльська сторона на безкоштовній основі буде надавати чернігівським лікарям будь-яку методичну і науково-консультаційну допомогу за всіма напрямками. Також передбачені кілька форматів навчання, підвищення кваліфікації лікарів у Чернігові, яке готові проводити провідні ізраїльські спеціалісти. Окрім того, Перший медичний центр Тель-Авіва готовий безкоштовно прийняти на стажування лікарів з Чернігова та навчати їх на практиці в медичному закладі світового рівня.

Владислав Атрошенко:
- Ми домовилися про те, що чернігівські лікарі зможуть перейняти досвід спеціалістів світового рівня як у себе вдома, так і в провідній клініці Ізраїлю, медицина якого є у світі одною з провідних. Для Чернігова це надзвичайно потрібно і корисно. Вигода для ізраїльської клініки в тому, що вона таким чином заявляє про себе широкому колу зацікавлених осіб. Але ця її мета ніяк не заважає нам досягати нашої – а саме навчати своїх спеціалістів і піднімати рівень надання медичних послуг жителям Чернігова.

Роман Гольдман:
- Чернігів увійшов в асоціацію співробітництва між Ізраїлем та Україною. Причому в цій асоціації він поки єдине місто, яке не є мільйонником. Першим серед українських міст до неї приєднався Київ, потім Львів, через місяць має приєднатися Одеса і через півтора місяці – Дніпро.

З Чернігівським міським головою ми запланували ряд важливих починань. По-перше – академічне наукове співробітництво, де кращі лікарі Чернігова приєднаються на одну платформу зі своїми західними колегами з Ізраїлю. Ми запланували в Чернігові ряд семінарів, форумів і конгресів, які проведемо для лікарів не тільки з Чернігова, а й з інших міст. По-друге, ми вже найближчим часом будемо готові прийняти українських колег, які абсолютно безкоштовно приїдуть на навчання, підвищення кваліфікації в нашу центральну клініку.

Ми хочемо досягти такого рівня, коли пацієнти в Токіо, Мельбурні, Нью-Йорку, Тель-Авіві і Чернігові будуть отримувати абсолютно однакове лікування за єдиним протоколом і єдиним підходом, розробленим спільно. Ми прибічники того, щоб сучасна доказова західна медицина була доступною для всіх.

У нас дуже теплі стосунки з українською стороною. З 9 мільйонів жителів Ізраїлю 1 мільйон – вихідці з СРСР, з них приблизно 65% - з України. В нас багато спільного, в тому числі – і необхідність країні жити й розвиватися в умовах незавершеного військового конфлікту. Але ми вважаємо, що Україна – потенційно європейська держава, головний ресурс якої – люди, готові навчатися і діяти. Тож давайте добиватися результатів разом.

Перший медичний центр Тель-Авіва – не тільки провідний, а й найбільший медичний заклад Ізраїлю. В ньому близько 1,4 тис. лікарів, з яких 10% - професори. Загальний штат працівників – 6 тис. чоловік. Центр приймає понад  1,3 млн пацієнтів на рік і проводить щорічно 31 тис. операцій.

Перед підписанням Меморандуму Владислав Атрошенко особисто обговорив з представниками ізраїльського медичного центру подальше співробітництво з Черніговом. Мова йшла також і про те, щоб це співробітництво збільшити.  Керівництво міста зацікавлене в тому, щоб залучити в Чернігів передову медицину та інвестиції. Місто та особисто Чернігівський міський голова готові надавати такому інвестору будь-яку необхідну допомогу і підтримку.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Більше ворожих обстрілів чернігівського прикордоння: ситуація за минулу добу станом на ранок 6 липня

Більше ворожих обстрілів чернігівського прикордоння: ситуація за минулу добу станом на ранок 6 липня 09:52

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 6 липня 2022 року.

У чернігівських тролейбусах запрацює пересадковий квиток

У чернігівських тролейбусах запрацює пересадковий квиток 09:50

Із 7 липня у чернігівських тролейбусах впроваджується пересадковий квиток. Це дасть змогу користувачам громадського електротранспорту здійснювати пересадку на будь-який інший тролейбусний маршрут впродовж 30 хвилин.

В Україні створили платформу доказової інформації про здоров’я під час війни

В Україні створили платформу доказової інформації про здоров’я під час війни 08:48

Команда організації INSCIENCE за підтримки Світового банку та Швейцарії створила платформу “Бережи себе”, яка присвячена темі здоров’я під час війни.

У Чернігові піротехніки ДСНС розміновують міський пляж

У Чернігові піротехніки ДСНС розміновують міський пляж "Золотий берег" 08:00

Впродовж 4-5 липня у Чернігові на міському пляжі "Золотий берег" водолази та сапери ДСНС провели обстеження берегової зони, прилеглої до пляжу місцевості та акваторії дна річки Десна на наявність боєприпасів, які можуть залишитись після масивних авіаційних та артилерійських обстрілів російськими військами.

Переселенець з Луганщини знайшов роботу на Чернігівщині

Переселенець з Луганщини знайшов роботу на Чернігівщині 07:54

Через повномасштабну війну в Україні чимало людей покинули рідні домівки і перебралися у порівняно безпечні населені пункти, подалі від постійних обстрілів. Перше, чого вони потребують – це житло і робота. Працевлаштуватись переселенцям допомагає служба зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини