У Ріпках будуватимуть сміттєзвалище
Куди дівати сміття? Таким питанням задаються жителі всього Ріпкинського району, адже тут немає жодного полігону з переробки твердих сміттєвих відходів. Будівництво сміттєзвалища розпочнеться вже цього літа – так під час зустрічі з жителями селища Ріпки пообіцяв перший заступник голови ОДА Станіслав Прокопенко.

Зустріч з людьми – це найкращий спосіб дізнатися про проблеми, які їх турбують. У 2009-му році в селищі Ріпки-1 начебто через збитковість закрили поштове відділення, яке обслуговувало 226 будинків. У відділенні працювали місцеві жителі, які запевняють, що причина криється в чомусь іншому. Зараз люди просять розібратися у справі і повернути їм пошту.
Спілкування виявилося доволі жвавим, постійно підходили нові співрозмовники. Люди не соромилися підіймати важливі для себе питання: питної води, очисних споруд, скорочення маршрутів приміських потягів, а також ремонту доріг. Вислухавши людей, Станіслав Прокопенко виокремив об’єкти, проблеми яких вирішуватимуться в чергу першу.
Проблему всього району назвала начальник залізничної станції Голубичі. Ця проблема – сміття. В районі немає жодного законного сміттєвого полігону; свідомі люди, а таких меншість, возять відходи на звалище під Черніговом, решта – знаходить більш зручні для себе місця – лісопосадки, яри, або ж просто викидають, де прийдеться.
У вирішенні цієї проблеми починати треба з будівництва полігону з переробки твердих відходів. Облаштування нового сміттєзвалища планують розпочати вже за два місяці, на це з обласного бюджету піде 1 мільйон триста тисяч гривень.
Одразу ж після зустрічі з людьми Станіслав Прокопенко оглянув територію площею в три гектари, де і буде розміщено полігон з переробки відходів. До речі, по сусідству з майбутнім офіційним звалищем зараз знаходься неузаконений смітник, який приберуть у першу чергу.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).