Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 14:59:17

Про обороноздатність країни із заступником міністра оборони України

28.07.2016   14:17Агенцiя

Про Чернігівщину, і не лише про неї, вчора говорив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов із представниками регіональних засобів масової інформації.

Спілкування було присвячене Стратегічному оборонному бюлетеню в частині проведення експерименту з реформування Чернігівського обласного військового комісаріату, проблемам та перспективам переходу військово-промислового комплексу України на стандарти НАТО, організації територіальної оборони.

— Чернігівщина — столиця територіального формування «Північ»; прикордоння з державою-агресором; область з потужними підприємствами оборонної промисловості. Маєте і найкращий Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України. Втім, працювати ще є над чим, — резюмував Ігор Долгов.

Розповів посадовець і про досить амбітний експеримент щодо реформування військового комісаріату. Детальніше про це за посиланням. Також акцентував на хорошій роботі щодо виконання плану з призову в області.

Відзначив заступник Міністра потужну взаємодію влади регіону та громадськості у сфері оборони та волонтерського руху.

Цікавилися місцеві журналісти і справами всеукраїнського рівня. Зокрема, новинами з розслідування на полігоні Широкий Лан.

Ігор Долгов: Усі боєприпаси завжди проходять детальну перевірку. Втім, вони містять порох, що є досить примхливою речовиною, тому, на жаль, інколи стаються трагічні випадки. Звичайно, розслідування триває, а винні обов’язково будуть покарані.

Не обійшлося і без питання про харчування військовослужбовців.

Ігор Долгов: Міністр швидко реагує на зауваження, щодо цього. Наразі проводиться ряд необхідних перевірок. Однак зауважу, що контракти з підприємствами, що не виконують свої обов’язки належним чином, не так вже й просто розірвати. Необхідно подавати до суду, а це процес тривалий.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини