Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 23:10:09

Обговорення інвестиційного проекту "Качанівка. Козацьке коло"

31.03.2016   09:44Агенцiя

29 березня в обласній державній адміністрації обговорено інвестиційний проект «Етно-парк «Качанівка. Козацьке коло.», під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Сахневича.

В ході обговорення виступили директор Департаменту агропромислового розвитку Сергій Хоботня, директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики Андрій Стефанович, голова Парафіївської об’єднаної територіальної громади Ічнянського району Чернігівської області Валентина Карпенко, голова правління громадської неприбуткової організації "Петрушівський осередок спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні" Микола Череп та генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» Володимир Буренко.

Презентацію проекту проводив один з його співавторів, голова Центру громадських ініціатив "Інформаційне суспільство" Віталій Шевченко.

Основні питання, які виносились на розгляд стосувалися перспектив розвитку сільських територій в умовах децентралізації, створення та розвиток агрорекреаційних кластерів, як одного із механізмів активізації підприємництва на селі.

Окремим питанням, яке було винесене на розгляд було обговорення інвестиційного проекту.

Зазначимо, що партнерами інвестиційного проекту є Національний історико-культурний заповідник «Качанівка», Державний дендрологічний парк «Тростянець» НАН України, Всеукраїнська Асоціація сільських та селищних рад, низка місцевих громадських організації та приватних підприємств.

Проект розроблено з метою ефективного використання наявних історико-культурних та природних ресурсів (НІКЗ «Качанівка», дендропарку «Тростянець», етнічного комплексу «Соколиний хутір», Густинського монастиря та поруч розміщених історико-культурних пам’яток Батурина та Глухова) для надання комплексних туристичних, освітніх, культурних та інших послуг , що має стати стимулом для соціально-економічного розвитку громади.

Результатом реалізації проекту стане створення екскурсійного бюро, започаткування пасажирських перевезень, модернізація об’єктів туристичної та побутової сфери (готелі, кемпінги, бази відпочинку, ресторан, пункти прокату велосипедів, човнів, кінних візків).

В результаті чого очікується не менше 300 постійних робочих місць та до 65 тис. осіб щороку надаватимуться туристичні, екскурсійні послуги та послуги з організації відпочинку.

По результатам наради обумовлено створення робочої групи під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Сахневича.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.