Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України повинен залишатися у Чернігові
З нагоди річниці вимушеної передислокації із тимчасово окупованого міста Феодосія Автономної Республіки Крим до Чернігова, 26 березня відбулося шикування особового складу Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України.

На зустріч з військовими прибув голова обласної ради Микола Звєрєв, який протягом усього року особисто опікувався вирішенням багатьох організаційних і побутових проблем, що виникали у Центра в процесі свого облаштування у Чернігові.
Про нинішню ситуацію у військовій частині керівнику області доповів виконуючий обов'язки начальника Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України підполковник Сергій Устінов. Він, зокрема, узагальнив коло питань, які наразі найбільше хвилюють військовослужбовців. Серед названих проблем – це покращення житлових умов працівників ДНВЦ, що прибули з Криму, виділення у Чернігівській області земельних ділянок під власне господарство для військовослужбовців, додаткове залучення адресної спонсорської допомоги від підприємств, бізнесменів для потреб Центру тощо.
Очільник обласної представницької влади Микола Звєрєв детально поінформував працівників ДНВЦ про заходи, до яких вдається влада щодо покращення умов їх перебування у Чернігові. Він зазначив, що не зважаючи на масштаби проведеної роботу по забезпеченню нормального функціонування Центру, належить зробити ще не менше. «Найскладніший же період для вашої частини вже позаду. Я переконаний, що спільними зусиллями Міністерства оборони України та обласної представницької і виконавчої гілок влади ми зможемо не лише відновити потужності Центру, але й значно їх поліпшити», – запевнив військовослужбовців керівник.
Голова обласної ради також прокоментував чутки про можливу чергову передислокацію ДНВЦ до Вінниці чи у Житомир. Як відомо, більшість працівників Центру не бажає залишати Чернігів, який за рік, що минув, вони встигли полюбити.
Микола Звєрєв підтвердив, що у міністерських коридорах і справді такі ідеї поширюються. Проте, ні чернігівська громада, ні область в цілому не бажають розставатися з Центром. «Я особисто зроблю все залежне аби ви і надалі залишалися на Чернігівщині. Адже за рік, що минає після переведення Центру на Чернігово-Сіверську землю, ви вже стали для нас рідними, ви – частина нашої історії», – наголосив голова обласної ради.
На завершення шикування, Микола Звєрєв оглянув приміщення Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України та ознайомився з умовами праці його співробітників.
Довідково
Головне завдання науково-випробувального центру полягає у науковому супроводі розробок, проведенні випробувань зразків авіаційної техніки та озброєння і надання рекомендацій Збройним Силам України щодо прийому зброї.
Понад 70 відсотків особового складу Центру під час російської окупації півострова Крим не зрадили Батьківщину. Вони залишилися вірними народу України, зуміли зберегти майже всю рухому матеріально-технічну базу і перевезти її на материкову частину України, до Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06
Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02
Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54
26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50
Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48
24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.