Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 18:00:16

Заходи з підвищення обороноздатності Чернігівщини розглянуто на черговому засіданні тимчасової контрольної комісії облради

12.03.2015   09:26Агенцiя

11 березня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та голова постійної комісії з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики Олена Дмитренко провели чергове засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії.

Депутати обласної ради спільно з представниками громадських організацій заслухали інформацію заступника військового комісара області Юрія Борисова про процедуру узгодження мобілізаційних планів обласним комісаріатом з керівниками підприємств Чернігівщини. Під час засідання порушувалися питання вдосконалення законодавства щодо виділення земельних ділянок та надання відповідного статусу учасникам антитерористичної операції.

Про облаштування захисних споруд у містах, на випадок застосування військових засобів ураження, присутніх інформували директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирєв та начальник Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Ігор Федоренко.

Крім того, члени тимчасової контрольної комісії внесли пропозиції до проекту обласної «Комплексної програми профілактики правопорушень на 2015-2019 роки» запропонувавши розробнику цього документу доопрацювати його спільно з представниками громадських організацій.

Також депутати вирішили під час наступного засідання комісії ознайомитися з особливостями військово-патріотичного виховання в одному із навчальних закладів області та пересвідчитися у функціональності окремих захисних споруд Чернігова.

Упродовж теми, цього ж дня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, член тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії Арсен Дідур зустрілися з громадським активістами. Під час зустрічі йшлося про включення до проекту обласної «Комплексної програми профілактики правопорушень на 2015-2019 роки» пропозицій напрацьованих громадськими організаціями.

Останні новини Чернігівщини

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року 12:43

Міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку заборонили обіймати відповідну посаду строком на один рік.

За матеріалами СБУ судитимуть російського агента, який збирав інформацію про переміщення ЗСУ 10:09

Слідчі Управління СБ України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно мешканця прикордоння, який приховано збирав інформацію про місця дислокації та переміщення українських військ на території Чернігівщини та Київщини.

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус 09:55

Обов’язки голови Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу» покладено на В’ячеслава Чауса, який є головою Чернігівської ОВА.

1 лютого - цей день в Україні та в світі

1 лютого - цей день в Україні та в світі 09:52

ДЕНЬ 343 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 343 RUSSIAN AGRESSION

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини