Підтримка учасників АТО та членів їх сімей: що зроблено, що планується
Про Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей-мешканців м. Чернігова на 2014-2015 роки, яку днями схвалено виконкомом міської ради на засіданні координаційної групи з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям.
За словами очільника координаційної групи, першого заступника міського голови Миколи Миргородського, дана програма слугуватиме тилом для наших воїнів. Адже вони зможуть зосередитись на ефективному виконанні бойових завдань тоді, коли влада подбає про вирішення побутових проблем їхніх родин.
Учасники засідання погодились, що проект Програми враховує переважну більшість пропозицій, які надходили протягом усього періоду його розробки. На жаль, скрутна фінансова ситуація не дає змоги передбачити більші суми коштів із міського бюджету. Залишається сподіватися на подальшу плідну діяльність волонтерів та громадських організацій.
Інформацію про співпрацю виконавчих органів міськради з благодійними та волонтерськими організаціями представила координатор групи Світлана Васильєва. Зокрема, наголошувалося, що в обласному центрі діє понад 10 громадських об’єднань, які працюють у напрямку надання матеріальної та речової допомоги в зону АТО. Саме вони внесли найбільшу частку в загальнообласний обсяг зібраної допомоги, що становить майже 15 млн.грн.
Важливо й надалі консолідуватися, забезпечувати зв'язок небайдужих громадян та благодійних і волонтерських організацій, щоб співпраця була більш конкретною і предметною.
Також у Чернігові від початку запровадження військового збору зібрано й перераховано до державної скарбниці більше 10 млн.грн. Переважна більшість платників збору – це працівники бюджетних закладів та установ, органів державної влади та місцевого самоврядування.
На думку учасників групи, допомога і підтримка учасникам АТО, членам їх родин та родинам загиблих має стати одним із чільних завдань всієї вертикалі влади, адже більшість проблем – не місцевого рівня компетенції.
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.