Дебати у 206-ому виборчому окрузі – 6 кандидатів з 15 долучилися до дискусії
Дебати між кандидатами по 206-ому виборчому округу 17 жовтня відбулися у вже звичному форматі, однак до заходу долучилося всього 6 із 15 офіційно зареєстрованих кандидатів.
Віталія Бережного та Миколу Ганжу знайти організаторам не вдалося, пан Вашуров цього дня одружувався, а кандидат Бойправ нині мобілізований. Усі інші, посилаючись на різні причини, взяти участь в дебатах не змогли.
Саме в такому складі відбувся захід у рамках проекту, що реалізується Громадянською мережею ОПОРА у партнерстві з Дискусійним клубом «Експертна думка» та Громадським телебаченням.
Самовисуванець Сергій Аверченко. У разі перемоги має намір працювати в екологічному комітеті, бо має відповідний досвід. Є прихильником децентралізації та вважає за необхідне передати на місця повноваження та гроші. Вболіває за підвищення кадрового потенціалу посадовців місцевого самоврядування. Позитивно оцінює перебіг виборчого процесу, у відкритій формі порушень не помічав. Фінансує кампанію за власний кошт – обіцяє публічно презентувати фінальний звіт про використання коштів з виборчого фонду. Свою законотворчу активність пов’язує з виборчою проблематикою та податковим законодавством.
Володимир Велігорський. Не обрав конкретного комітету, в якому міг би реалізувати своє законотворче право. Планує працювати над програмою муніципального житла, впровадженням механізмів роботи муніципальної міліції. Агітацію не проводить, а отже, виборчий фонд не наповнював. Вважає, що першочергово необхідно впровадити закон, що стосується соціального захисту воїнів та їх родин.
Анна Коваленко. Бачить себе, у разі обрання народною депутаткою, в Комітеті інформаційної політики або з дотримання прав жінок. Гендерні квоти в парламенті, боротьба з «постафганським синдромом», запровадження податкових пільг, відкриття вільного доступу до природних ресурсів для простих громадян – проблеми, над вирішенням яких кандидатка планує працювати у якості народного депутата від мажоритарного округу № 206. Вважає, що учасники дебатів грубо не порушували букву виборчого законодавства, але помітила це за кандидатом Владиславом Атрошенком.
Олексій Корж. Принципової різниці у тому, до роботи якого комітету йому долучитися, не бачить. Як потенційний мажоритарний депутат, хоче вирішити проблеми доріг та робочих місць для населення. Нерівні умови, різні фінансові можливості у кандидатів – зауваження, які має до нинішнього виборчого процесу. Проводить агітацію там, де бачить несправедливість. Має на меті вирішити проблему захисту всього українського, євроінтеграційного вибору країни, а також працюватиму над порядком відкликання народних депутатів.
Володимир Поліщук. Для своєї законотворчої діяльності обирає, як потенційний депутат, Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин або боротьби з кримінальною злочинністю. Боротися має бажання з «дурнями та дорогами». Стосовно виборчого процесу - має претензії до Голови облради Миколи Звєрєва, якого звинуватив у використанні адмінресурсу на користь кандидата Атрошенка. Фінансує кампанію, за його словами, самостійно. У ролі народного депутата, у разі перемоги, буде впроваджувати процедуру імпічменту та відкликання депутатів всіх рівнів, працюватиме над кримінальною відповідальністю чиновників та податковою реформою.
Володимир Федорок. Як досвідчений аграрник, має бажання працювати у профільному Комітеті над вирішенням проблем у сфері сільського господарства. Як потенційний нардеп, буде вирішувати проблеми, що наявні у сфері земельних відносин. Планує зробити фаховою владу на Чернігівщині. Виборчий процес оцінює нормально, проте вважає порушення Правил благоустрою далеким від нової якості політики, на яку нині є запит.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.